Доки ваша дитина ще мала, найбільше часу вона проводить в стінах рідного будинку. Саме тому до вибору домашнього одягу для дітей та підлітків потрібно підходити відповідально. Він повинен бути якісним і зручним, подобатися малюкові та радувати оточуючих.

Давайте розглянемо, на що варто звернути увагу, обираючи домашній одяг для дітей.

1. Матеріал

Тканина для пошиття дитячого одягу повинна бути максимально натуральною, щоб не викликати роздратування шкіри в дитини. Натуральні тканини добре пропускають повітря і вбирають вологу. Найкращий варіант — бавовна, адже вона м’яка, приємна на дотик і не мнеться. У складі допускається невелика кількість синтетичного волокна, але не більше 7 %. Це покращить якість матеріалу та його зносостійкість у процесі носіння.

дитячий одяг на вішачках

©freepik

2. Барвники для тканини

Тканину часто фарбують штучними барвниками, і чим більш насиченим є колір речей, тим більше барвників використовував виробник. Домашній одяг безпосередньо прилягає до тіла дитини, а такі агресивні барвники можуть викликати алергію. Тому найкраще, щоб дитячий одяг для дому мав забарвлення спокійних відтінків. Перевірити якість пофарбованої тканини можна за допомогою вологої серветки.

3. Запах

Весь домашній одяг повинен бути без запаху, а тим більше дитячий! Якщо ви чуєте запах від одягу — це перша ознака неякісного забарвлення тканини.

4. Шви

Шви на дитячому домашньому вбранні повинні бути добре обробленими. Для немовлят краще, щоб вони були зовні.

©kaksplus.fi

5. Елементи кріплення і декору

Купуючи одяг для дитини, обов’язково зверніть увагу на його застібки. Це можуть бути гудзики, кнопки, зав’язки або блискавки. Краще, щоб цих елементів було менше і вони були розташовані в місцях, де малюк не зможе їх дістати: на спині або плечах. Також важливо, щоб застібки міцно трималися, а їхні дрібні деталі не потрапили дитині в рот.

6. Дизайн

Найкращий фасон домашнього одягу для дітей та підлітків — вільний, щоб дитина могла пізнавати навколишній світ і займатися важливими для неї справами.

Обираючи одяг для носіння вдома, не пропонуйте дітям те, що вже не підходить для виходу на вулицю або в гості. Понищені, старі або розтягнуті дитячі речі — не найкращий спосіб формування у дитини стилю. Пам'ятайте, що хороший смак закладається у малюків з дитинства.

Давайте дітям та підліткам право вибору, купуйте одяг разом з ними, радьте, пояснюйте принципи пошуку дитячих речей. Разом відвідуйте магазини, як офлайн так і онлайн, зайдіть з дитиною в інтернет-магазин дитячого одягу https://nestling.com.ua/ua/ і разом оберіть для неї модне домашнє вбрання.

Пам’ятайте: купуючи дитячий одяг, потрібно орієнтуватися на зручність. Малюку чи підлітку може сподобатися річ, але при цьому вона десь може тиснути або натирати. Якщо сказати дитині, що цей одяг гарний, вона може погодитися, а потім вередувати, оскільки речі незручні. Вчіть дітей одягатися на своєму прикладі, розповідайте сину та донечці, на що потрібно звертати увагу при виборі одягу, і тоді у вас виросте стильний хлопець або справжня юна модниця!