Хоча здається, що зима настане ще зовсім нескоро, про теплий верхній одяг варто подумати заздалегідь. І головним вибором жінок найчастіше стає варіант на кожен день, тобто дублянка! Адже на роботу ми ходимо постійно, а вихід в ресторан або в гості – це вже як вийде.

Чому саме дублянка

Жіноча дублянка – одне з найбільш практичних рішень для холодної зими. Вона не вимагає особливого догляду, як шуба, і не намокне від дощу, як пальто. У ній ви будете ходити і в мороз, і в лютий холод! Єдиним аргументом, який викликає певні сумніви перед покупкою, може бути недешева ціна. Але сучасні виробники пропонують велику кількість моделей дублянок на будь-який гаманець: від бюджетних моделей з простого хутра до топових варіантів з преміум-матеріалів, які не поступаються багатьом шубам.

Вибрати і придбати жіночі дублянки https://porto-fur.com/sheepskin-coats-for-women можна на сайті Дому шкіри і хутра PORTO. До того ж, в період сезонних розпродажів тут завжди є можливість отримати знижку на бажану модель. А ціна на будь-який бюджетний варіант завжди нижче ринкової, за рахунок розвиненої й об’ємної співпраці з постачальниками.

Колаж: ©porto-fur.com/©porto-fur.com

Як обрати правильну дублянку

Дублянка – товар недешевий, тож спокуса заробити на її підробці завжди велика. Ось чому ніколи не буде зайвим оглянути обрану модель на предмет якості та можливі дефекти:

1. У якісних жіночих дублянок хутро завжди забарвлене рівномірно, без перекриттів кольором і вицвілих ділянок.

2. Моделі виробів, виконані з різних шматків, вимагають особливої перевірки. Якщо шматочки хутра або шкіри різні по м’якості й товщині, відразу відмовтеся від покупки. З часом така дублянка буде мати неакуратний вигляд за рахунок індивідуальних змін кожного фрагмента виробу.

3. Зверніть увагу на вичинку шкіри – хороша дублянка ніколи не буде «пом’ятою». Перевірити це можна простим способом: зімніть край дублянки. Якщо після відпускання вона швидко повернула свій зовнішній вигляд, значить, виріб виготовлений з натурального матеріалу.

4. Окрему увагу звертаємо на якість крою і шиття. Надійний виробник застосовує рівні подвійні шви без пропусків і складок. Також огляньте кишені дублянки: всі краї повинні бути добре прошитими й посиленими.

5. Фурнітуру краще підбирати з металу або міцних матеріалів, адже з часом пластик розкришиться і вийде з ладу.

Колаж: ©porto-fur.com/©porto-fur.com

Головне, щоб обрана вами жіноча дублянка максимально підходила за розміром і «лягала» по вашій фігурі. Адже вдалий вибір – це, перш за все, комфорт, якість і задоволення від покупки!