Про нас

Як гармонійно поєднати всі сфери жіночого життя та де брати натхнення для нових звершень? Розібратися в усьому цьому допоможе жіночий сайт «Твій Світ»!

Жіночий сайт, на який хочеться повернутися

Бути жінкою непросто, а успішною жінкою – ще важче! Потрібно вдало балансувати на межі сім’ї та кар’єри, завжди чудово виглядати, бути в курсі останніх модних трендів і знати, куди варто поїхати та що почитати. А ще ж і відпочити інколи не завадило б! Про все це (і навіть більше) читайте у нас.

жіночий сайт

Як з’явився наш сайт

У 2017 році, коли україномовний сегмент інтернету ще тільки починав розвиватися, знайти якісно зроблений україномовний жіночий сайт було практично неможливо. Але отримувати дійсно корисні та потрібні знання рідною мовою хотілося! І так, щоб не перегортати для цього тонни зайвої інформації. Ось так і виникла ідея створення якісного україномовного порталу для жінок, який отримав назву «Твій Світ».

Про що ми пишемо

На сайті є декілька основних рубрик, які будуть цікаві кожні сучасній жінці:

  • Жіночі історії – непрості історії життя та успіху через призму жіночого погляду. Пишемо про цікавих особистостей, у яких можна багато чого навчитися! Маєте чим поділитися? Звертайтеся до нас на пошту tviysvit2017@gmail.com!
  • Психологія – тут ви знайдете статті, які допоможуть розібратися в собі, а також трішки мотивації.
  • Краса і здоров’я – поради по догляду за собою та своїм тілом.
  • Сім’я – матеріали про стосунки в сім’ї, а також поради по вихованню діток.
  • Кухня і дім – рецепти смачних страв та багато ідей, щоб зробити ваш дім затишним.
  • Про це та інше – ну а в цій рубриці можна знайти багато надихаючого та цікавого: добірки найкращих книг та фільмів, статті про традиції, творчість та подорожі, великі добірки цитат і вітання на всі випадки життя! Це, мабуть, найбільш об’ємна наша рубрика, від якої важко відірватися!

Кожний наш матеріал проходить ретельну перевірку, адже він повинен відповідати суворим вимогам: бути корисним, унікальним та красиво оформленим. В роботі ми користуємося авторитетними джерелами, перевіряємо інформацію і часто готуємо авторські матеріали. Стараємося зробити цей жіночий сайт таким, щоб вам було цікаво і приємно його читати і переглядати!

«Твій Світ» в соцмережах

Хочете регулярно отримувати цікавий та корисний контент? Тоді слідкуйте за нами в соціальних мережах! Там ми не просто дублюємо свої матеріали, а ще й ділимося ексклюзивними привітаннями та віршами, робимо опитування, а ще надихаємо і покращуємо настрій. Одним словом, тримаємо з вами тісний зв’язок!

Слідкуйте за нами:

Фейсбук

Інстаграм

Пінтерест

Долучайтеся, і давайте ставати кращими разом!

З повагою і любов’ю до читачів,
Вікторія Чорній – засновниця і шеф-редактор сайту «Твій Світ»