Непростий 2020-й був роком, коли ми стриглися, фарбували і вкладали волосся лише для домашнього перебування. Але карантин не триватиме вічно, тож сподіваємося, що в новому 2021 році все буде по-іншому!

Замовляти фарбу для волосся найвигідніше в інтернет-магазинах, наприклад, ось тут https://prostor.ua/dekorativnaya-kosmetika/volosy/okrashivanie/kraska-dlya-volos/, ну а про модні тенденції фарбування в майбутньому році ми розповімо далі.

1. Мідний імбир

Instagram/@anyataylorjoy

За цей тренд варто подякувати серіалу «Гамбіт королеви», головна героїня якого носила саме такий колір волосся. Цей червоний колір включає вкраплення мідного і каштанового відтінків, а його блискуче покриття підійде всім тонам шкіри, а особливо людям зі світлою шкірою.

2. Глянцевий чорний

Instagram/@lucyhale

Хоча він може здатися найпростішим кольором, але насправді отримати потрібну кількість блиску та ідеального холодного тону – це справжнє мистецтво! Колористи кажуть, що існує кілька тонів, які допомагають отримати правильний блиск і відтінок без ефекту чорнильності. Колір волосся складається з десяти рівнів, і половина з них розташована у темній палітрі, починаючи від чорного і закінчуючи середньо-коричневим. Глянцевий чорний містить усі ці рівні.

3. Сен-Тропе

Instagram/@haileybieber

За прогнозами стилістів, у 2021 році ми побачимо еволюцію кольорових тенденцій, які спостерігали в 2020 році. Для блондинок позолочені золотисті пасма стануть способом додати сонячного світла і тепла у свій день, і це буде абсолютною протилежністю платиновому блонду, який ми звикли бачити.

4. Лісовий горіх

Instagram/@nikkilee901

Багато людей провели більшу частину 2020 року, оздоровлюючи волосся, тому їм подобаються насичені теплі тони для брюнеток, які виблискують і сяють. Дотримуючись зміщення свого природного кольору лише на тон чи два, можна досягти чудових результатів без пошкодження волосся. Ось тут https://prostor.ua/dekorativnaya-kosmetika/volosy/okrashivanie/ є великий вибір фарбуючих засобів, серед яких можна знайти свій ідеальний варіант.

5. Яскраві кольори

Instagram/@sarahhyland

У 2021 році спробуйте також яскраві відтінки, наприклад, рубіновий червоний. Хоча це може здаватися кардинальною зміною вашого образу, але хто знає – можливо, новий колір волосся принесе із собою позитивні зміни у житті?

Обираючи новий відтінок для свого волосся, враховуйте модні тенденції, але не забувайте також про тон своєї шкіри, колір очей і навіть ваш звичний гардероб. Ваш імідж повинен бути комплексним і гармонійним – тільки тоді ви отримаєте масу компліментів!