Антибактеріальний захист при виконанні гігієнічних процедур – важливий аргумент на користь вибору натуральних рушників для ванних кімнат. Догляд за обличчям за допомогою такого виробу дозволить уникнути процесу поширення бактерій та знизить кількість регулярних висипань.

Бренд Greenway випускає рушники, які володіють відмінними експлуатаційними властивостями, а підібрати їх допоможе віртуальний каталог https://www.greenwayshop.net/aquamagic-plush-polotentsa. У лінійці продукції представлені рушники для рук та обличчя, які швидко сохнуть, підійдуть для домашнього застосування або поїздок в тренажерний/танцювальний зал.

Особливості продукції

Головною перевагою рушників від Greenway є використання інноваційних матеріалів, які відмінно абсорбують забруднення, протистоять деформації та іншим ушкодженням. Гіпоалергенні характеристики дозволяють використовувати ці рушники навіть для догляду за шкірою малюків! До інших важливих плюсів продукції варто віднести міцність і стійкість до машинного прання.

Перешкоджання розмноженню бактерій – основна властивість рушників від Greenway. Саме за рахунок цього ви отримаєте необхідний вашій шкірі захист. А довговічність виробів робить їхнє придбання дуже вигідним, особливо для сімей з маленькими дітьми.

Проведені тестування показали, що оригінальні рушники володіють підвищеними показниками захисту від подразнень чутливої шкіри. Вони офіційно дозволені косметологами в якості заміни паперових рушників або звичайних тканинних виробів при загостренні різних шкірних хвороб.

©greenwayshop.net

Склад і властивості рушників від Greenway

До складу рушників входить натуральна бавовна та спеціальне розсічене мікроволокно, яке володіє покращеними експлуатаційними властивостями. Завдяки тонким волокнам вироби довго не зношуються, відмінно тримають форму і допомагають реалізувати потреби будь-яких споживачів. Розумна ціна рушників не вдарить по бюджету споживача.

Де купити антибактеріальні рушники?

Екологічні рушники для вашої сім’ї можна придбати у зручному інтернет-магазині Greenway. Переваги покупок саме тут:

  • широкий вибір товарів для прибирання будинку і офісу;
  • запатентовані технології виробництва, завдяки яким можна переконатися в безпеці та ефективності використовуваних засобів;
  • гнучка цінова політика з мінімальними фінансовими витратами (всі ціни відзначені в онлайн-каталозі);
  • зручний варіант доставки готових замовлень в різні регіони країни;
  • консультації фахівців, які допоможуть у виборі тієї чи іншої продукції в режимі онлайн.

Потурбуйтеся про свою шкіру – придбайте продукцію Greenway для вашої ванної кімнати!