Чи шкідлива помада

Є жінки, які не уявляють себе без яскравої помади на губах. Їм не важливо, чи шкідлива помада для здоров’я, і як вона вписується у їхній щоденний образ. Їх просто ніхто ніколи не бачив з «голими» губами, і навіть якщо вони не встигають зробити повноцінний макіяж, то на помаду у них час завжди знайдеться.

Я не знаю, добре це чи погано, тому що відношу себе до зовсім іншої категорії. Я з тих жінок, які помадою майже не користуються!
Чому я вважаю, що помади повинно бути небагато

Дайте вгадаю: ви мабуть, відразу уявили мене такою собі «синьою панчохою», яка про існування косметики не здогадується в принципі. Але насправді це не так: я цілком сучасна жінка, яка в курсі усіх модних трендів. Ну а як мені бути не в курсі, якщо я працюю редактором жіночих сайтів?

Мені відомо про те, що «червона помада пасує всім», і про те, що з допомогою ліпстіка можна візуально надати об’єму вашим губам. Більше того, в моєму житті навіть був період, коли я співпрацювала з відомим косметичним брендом, тож знання всіх тонкощів щоденного макіяжу мене аж ніяк не оминули. І, тим не менше, зараз я прийшла до того, що декоративної косметики в моєму житті – мінімум.

Чи шкідлива помада

©Naistekas-Delfi

І знаєте що? Мені це дуже подобається! А щоб не бути голослівною, наведу вам кілька суттєвих переваг такого підходу до мейк-апу:

1. Природність зараз в моді. Як кажуть француженки, ви повинні виглядати так, щоб до вас хотілося доторкнутися! А хто захоче доторкнутися до маски, яка ось-ось обсиплеться кількома шарами косметики? Та й цілувати ваші «ефектні» вуста, ризикуючи розмазати помаду по своєму й вашому обличчю, навряд чи комусь захочеться.

Чи шкідлива помада

©marieclaire.ru

2. Менше помад – менше витрат! Тут і додати нічого.

3. Не витрачаючи часу на ідеальне нанесення помади, особливо яскравої, яка потребує великої акуратності, ви зекономите кілька зайвих хвилин, яких завжди не вистачає. Ну і нерви зекономите теж, чого вже там (особливо, якщо контур ваших губ виходить далеко не таким рівним, як ви собі це уявляли).

Чи шкідлива помада

©Shutterstock

4. Чим менше хімічних речовин ви будете з’їдати разом із помадою, тим здоровішими будете. Сучасні продукти і так повні консервантів та шкідливих сполук, то навіщо додавати їх в організм ще більше? А ще, кажуть, хімікати в помаді руйнують зубну емаль.

5. Без помади ви можете не хвилюватися, що ваші губи залишать некрасиві сліди на посуді. Ви ж, мабуть, теж знаєте таких жінок, які смішно вигинають губи так, щоб не торкнутися помадою горнятка, коли п’ють каву? Видовище, я вам скажу, таке собі. Не рекомендується на побаченнях, щоб не травмувати психіку чоловіків! Про сліди помади на зубах я взагалі мовчу, бо це просто жахливо!

Чи шкідлива помада

©Ivona

«Помадні» нюанси

Звичайно, ваша зовнішність і спосіб життя теж накладають свій відбиток на носіння чи не носіння помади щодня. Косметика й справді здатна творити дива, тому, якщо ви потребуєте певної корекції, то гріх нею не скористатися. Або якщо ви працюєте, приміром, телеведучою, то без яскравих губ матимете доволі бляклий вигляд на екрані. Але це, скоріше, робочі моменти. А так – хай живе чисте і свіже обличчя!

До речі, відсутність помади на губах зовсім не означає недоглянутість. Ваші губи повинні бути гладенькими і без тріщинок – для цього користуйтеся бальзамами і час-від-часу робіть скрабування. Те ж саме стосується і шкіри обличчя – якщо вона буде здоровою, то ніякі тональні засоби вам і не знадобляться! Але це вже питання комплексного догляду за собою і тема для окремої розмови.

Чи шкідлива помада

©Julakutuhy.co

Звичайно, кожна жінка сама вирішує, як часто користуватися помадою і косметикою взагалі. Я нікому не нав’язую своєї думки, просто ділюся нею з вами! А ви вже самі думайте, чи шкідлива помада і чи потрібна вона вам щодня. Може, інколи варто дати обличчю відпочити від косметики?

Читайте також: Для красивої шкіри обличчя: 7 продуктів, які повинні бути у вашому раціоні  

P.S. До речі, мало не забула згадати ще одну суттєву перевагу того, щоб не носити яскраву помаду щодня. У випадку важливої події або особливого вечора, коли ви, все-таки, зробите красивий вечірній макіяж і нанесете на губи помаду, яка вам пасує, то зможете насправді вразити оточуючих своєю красою! Погодьтеся, зібрати купу компліментів таким чином набагато приємніше, ніж розчарувати когось відсутністю звичних червоних губ, якщо вас помітять без помади.

А як часто користуєтеся помадою ви?

Автор: Вікторія Чорній