лазерна епіляція

Сучасні інноваційні косметичні процедури – це простий та ефективний спосіб усунути будь-які недоліки зовнішності. Адже усім нам хочеться мати бездоганний зовнішній вигляд, і дорослим жінкам, і молоденьким дівчаткам! Проблему надмірної рослинності на тілі та обличчі може успішно вирішити лазерна епіляція. Саме завдяки цій б’юті-процедурі ви позбудетесь надлишкового та врослого волосся, а також подразнення шкіри після гоління.

Про лазерну епіляцію, правила підготовки до неї та протипоказання розповідаємо у нашому матеріалі!

Що таке лазерна епіляція

Лазерна епіляція – це медична процедура видалення волосся за допомогою спеціального приладу, лазера. Завдяки його дії на волосяний фолікул волосина, яку обробили, руйнується, випадає й більше не росте. Результат буде помітним вже після першого сеансу, проте позбутись зайвого волосся повністю можна лише після курсу процедур, який визначається косметологом індивідуально для кожного.

лазерна епіляція

Як підготуватися до лазерної епіляції

Підготовка до цієї процедури однакова для людей будь-якого віку. Головне – пам’ятати й дотримуватись усіх правил, рекомендацій та застережень. Це допоможе уникнути усіх негативних наслідків, а також позитивно вплине на результат процедури.

Ось декілька простих правил підготовки:

1. Постарайтеся не засмагати за 10-14 днів до епіляції, а також користуйтеся сонцезахисними кремами перед тим, як вийти на вулицю.

2. Не можна висмикувати або вищипувати волосинки перед епіляцією.

3. Потрібно поголитись за кілька днів чи годин до процедури (все залежить від індивідуального темпу росту волосся в кожної людини та від типу лазера).

4. За кілька тижнів до процедури не можна приймати антибіотики тетрациклінової групи. Також, якщо ви приймаєте будь-які інші препарати, про це необхідно розповісти лікарю-косметологу.

5. За 2-3 дні до епіляції на зони, які оброблятимуться лазером, наносити будь-які спиртовмісні засоби заборонено. Тому перед епіляцією пахових зон не можна користуватись дезодорантами й антиперспірантами.

При умові дотримання всіх правил все пройде чудово, а ефект не забариться!

лазерна епіляція

Протипоказання до лазерної епіляції

Лазерна епіляція – не шкідлива процедура, тому видаляти зайве волосся таким способом можна в будь-якому віці, навіть дівчаткам підліткам, проте лише з дозволу батьків та після консультації з лікарем. Адже цей метод видалення волосся має й ряд протипоказань.

Лазерна епіляція протипоказана у таких випадках:

  • при онкологічних захворюваннях;
  • при захворюваннях ендокринної системи (цукровий діабет);
  • при порушеннях в роботі імунної системи;
  • при різних інфекціях;
  • при дерматологічних захворюваннях;
  • при наявності родимок на зонах, які оброблятимуться лазером;
  • під час вагітності.

Обов’язково врахуйте цей момент і повідомте про можливі протипоказання свого косметолога.

лазерна епіляція

Лазерна епіляція: догляд за шкірою після процедури

Після процедури по видаленню зайвого волосся лазером шкіра потребуватиме максимально дбайливого ставлення, а саме:

1. Не можна приймати гарячу ванну чи душ в перший день після лазерної епіляції та користуватись оліями, скрабами чи кремами з активними компонентами.

2. Для того, щоб не подразнювати шкіру, не варто відвідувати солярій, сауну та баню 1-2 дні. Шкіра повинна охолонути.

3. Не робіть масаж в перші дні після процедури.

4. На відкритому сонці потрібно час від часу змащувати шкіру кремом від засмаги (приблизно через кожні 2 години).

5. Якщо лазерна епіляція проводилась на обличчі, потрібно на 3-5 днів відмовитись від пілінгів та скрабів.

6. В жодному разі не можна висмикувати волосся, яке відросло, та використовувати віск чи крем для депіляції. Це може знизити ефективність процедури та викликати запалення. Можна лише обережно поголити відросле волосся.

Лазерна епіляція є одним з найбезпечніших, безболісних та практичних методів усунення небажаної рослинності з будь-якої ділянки тіла. За умови дотримання всіх рекомендацій та регулярного проведення підтримуючих процедур ви надовго забудете про видалення небажаного волосся!

Текст: Вечера Тетяна