Лазерна епіляція – надійний спосіб видалення небажаного волосся, який сьогодні на вустах у всіх. Люди все сміливіше записуються на цю процедуру, довіра до неї підвищується, а результат насправді радує! Тим не менше, лазерна епіляція все ще є жертвою багатьох помилкових уявлень, які продовжують поширюватися, як вогонь.

Незважаючи на те, що лазерна епіляція https://slim.ua/uk/lazerna-epilyaciya – це не медична процедура, а косметична, вона все одно має більше наслідків, ніж звичайні методи позбавлення від волосся. Тож у цьому матеріалі ми вирішили прояснити декілька фактів стосовно видалення волосся лазером.

1. Лазерна епіляція не болюча

Якщо ви звикли до воскової епіляції чи шугарингу, то можете очікувати на біль і під час лазерної епіляції. Можете розслабитися – больових відчуттів не буде! Лазерна епіляція за допомогою сучасних апаратів проходить безболісно. Деякі клієнти можуть відчувати легкий дискомфорт або відчуття нагрівання чи пощипування, але не більше.

2. Лазер діє на всі тони шкіри

Лазер працює так: спрямовує промінь світла на пігменти у волосині, щоб дістатися до фолікула, а тоді нагріває і знищує його, що зупиняє подальший ріст волосся. Раніше вважалося, що ідеальні кандидати для лазерної епіляції повинні мати світлу шкіру і темне волосся – цей контраст дозволяв лазеру легко розпізнавати волосяний фолікул і знищувати його. Однак сучасна апаратура має довжину хвилі, яка не поглинається меланіном в шкірі (навіть дуже темній), тому лазерна епіляція ефективно діє на будь-який тон шкіри.

3. Процедура може не вплинути на світле волосся

Лазерна епіляція працює на шкірі будь-якого кольору, але це не стосується кольору волосся. Пояснення просте: лазер виробляє промінь світла, спрямований на пігмент. Щоб процедура спрацювала, у волоссі повинен міститися пігмент меланін. Якщо меланіну немає, то волосся не буде поглинати тепло і не передасть його фолікулу. Світле і сиве волосся має дуже слабку пігментацію. Як наслідок, лазерна епіляція може бути не ефективною на дуже світлому волоссі.

4. Перед процедурою потрібно відмовитися від деяких ліків

Деякі світлочутливі ліки містять хімічні сполуки з фотореактивними речовинами, які викликають реакцію на ультрафіолетове світло. Хорошим прикладом світлочутливих препаратів є антибіотики, антидепресанти, ліки від алергії, ліки від холестерину та інші. Тому краще почекати десять-п’ятнадцять днів після останнього дня лікування, перш ніж йти на сеанс лазерної епіляції.

5. Треба набратися терпіння

Лазерна епіляція – це не одноразова процедура, вам доведеться приходити на сеанс кожні шість тижнів або близько того. Здебільшого це пов’язано з циклом росту волосся, який є унікальним для кожної людини, а також для кожного волоска на тілі людини. Частина волосків знаходиться в активній стадії (саме в цей час їх можна знищити), а частина – в сплячій, тож доведеться повторювати сеанси кілька разів.

Крім того, волосся не випаде чарівним чином і не зникне після першого сеансу. Після першої процедури знадобиться два-три тижні, щоб побачити різницю, оскільки пошкоджений фолікул повільно викидає волосся. Щоб оброблене лазером волосся виходило легко і швидко, уникайте гоління до десяти днів після кожного сеансу.

Лазерна епіляція стає все більш доступною і популярною, адже є насправді ефективною процедурою. Якщо ж ви вагаєтеся і все ще потребуєте відповідей на свої запитання, проконсультуйтеся в свого косметолога, який порекомендує оптимальний курс сеансів для найкращого результату.