Азовське море

Скільки існують курорти на берегах Чорного й Азовського морів, стільки ж триває їхнє «протистояння», тобто боротьба за туристичну аудиторію. Безсумнівно, ще в минулому столітті Чорноморське узбережжя мало цілий ряд переваг, які полягали в розвитку цих територій і туристичної інфраструктури. Але часи змінюються, рекреаційний потенціал Азовського моря значно виріс і сьогодні практично не поступається Чорному морю. А в плані ціни Азовське узбережжя навіть виграє, адже тут можна якісно відпочити, отримати хороший сервіс, але за відчутно менші гроші!

Саме тому ми впевнено рекомендуємо узбережжя Азова для відпочинку, і в цьому огляді ми розповімо про це більш докладно.

Чому Азовське море – ідеальне для відпочинку з дітьми

Багатьом відомо, що Азовське море є найбільш мілким і найбільш континентальним морем у світі. Саме завдяки невеликій глибині його ще називають «дитячим». З цієї ж причини води Азова дуже швидко набирають температуру, і при наявності сприятливих погодних умов дозволяють купатися вже в травні. До того ж, неглибока морська вода швидко нагрівається, навіть після літніх штормів та інших різких змін погоди, які іноді трапляються під час оздоровчого сезону. Ну а остаточну славу «дитячого» моря підтверджує переважно пологе дно і невелика глибина на значній відстані від берега! Це дозволяє більш комфортно почувати себе у воді невпевненим плавцям і навіть маленьким дітям. Звісно, при цьому не варто забувати про елементарні правила безпеки, яких потрібно дотримуватись, відвідуючи будь-яку водойму. Таким чином, відпочинок на Азовському морі стане відмінним варіантом для сімейної відпустки, у тому числі й з маленькими дітьми!

Найкращі місця регіону

Крім географії й клімату, курорти Азовського моря мають ще одну безсумнівну перевагу – широкий ціновий діапазон на ринку житла для туристів. При цьому в регіоні вже давно немає виключно бюджетного напрямку. Вибір рекреаційних закладів ДУЖЕ великий, і зовсім не поступається курортам Чорного моря та навіть курортам інших країн! От тільки ціни в більшості пропозицій на порядок нижчі, при практично рівних умовах сервісу.

Тільки на Азові ви зможете знайти економ-пропозиції, цінник яких стартує від 80-100 грн з людини на добу. А різноманітність курортних локацій порадує навіть вибагливих туристів. Бюджетний і спокійний відпочинок можна знайти в Генічеську; на території Арабатки сконцентровані більш комфортні заклади й максимум туристичної інфраструктури. А головною фішкою вашого відпочинку стануть бальнеологічні ресурси, за рахунок яких цей курортний міні-регіон може приймати туристів цілорічно! Максимум розваг можна знайти в Кирилівці і Бердянську. При цьому ці жваві курортні місця сусідять із практично заповідними зонами на піщаних косах. На тій же Федотовій косі знаходиться національний біосферний заповідник, який займає майже всю територію о. Бірючий.

Азовське море запам’ятається вам своєю красою, теплим сонечком і ласкавими хвильками, а також хорошою інфраструктурою. Приїздіть сюди на сімейний відпочинок і насолоджуйтеся чудовою відпусткою!