Секрети краси французьких жінок

Весь світ дивується тому, як француженкам вдається виглядати неперевершено. Причому вони примудряються робити це так, ніби їм це нічого не коштує! Бути завжди привабливими, не прив’язуючись до усталених ідеалів краси; жити в своє задоволення, бути впевненими та цінувати якість у всьому – ось головні секрети краси французьких жінок, яким варто повчитися!

Ми підготували для вас практичні рекомендації від істинних француженок. Ці поради стосуються догляду за собою, відношенню до життя та до себе самої. Беріть на озброєння і виглядайте розкішно, як француженки!1. Знайдіть те, що вам найбільше пасує

Французькі жінки відомі своїм відчуттям стилю – але це тому, що вони знають, який саме стиль найбільше їм підходить. Вони прагнуть дотримуватися його протягом всього життя, час від часу поновлюючи його невеликими змінами і доповненнями залежно від сезону.

2. Практикуйте ритуали, які приносять вам задоволення

Гарно себе відчувати настільки ж важливо, як гарно виглядати. Розслаблюючі ванни, косметичні процедури, масаж та інші види догляду за тілом – це не розкіш, а необхідність! Француженки у цьому впевнені, тож щось, мабуть, в цьому є.

Секрети краси французьких жінок

©bellissimotv.ru

3. Не карайте своє тіло

Підхід «без болю нічого не вийде» не прижився у Франції. Французи обирають принцип задоволення – якщо ви робите щось, що дозволяє вам виглядати і відчувати себе чудово, значить, це корисно для вашого здоров’я та благополуччя!

4. Приймайте себе такою, як ви є

Практично в будь-якому французькому жіночому журналі ви знайдете все ті ж недосяжні норми та ідеали краси. Але в реальному світі французи знають, що щастя полягає не в можливості влізти в 36-й розмір одягу, а в здатності почувати себе добре у власному тілі.

5. Насолоджуйтесь смачною їжею

Смачна їжа завжди була частиною французької культури, то чому собі у ній відмовляти? Ви цілком можете собі дозволити практично все, що захочете, просто не забувайте про відчуття міри. Французькі жінки їдять всього по трішки: і сири, і хліб, і десерти, але не споживають їх кожного дня.

Секрети краси французьких жінок

©Pexels

6. Поважайте своє тіло

Повірте, що переїдання може призвести тільки до негативних почуттів і відчуттів. Бажаєте шоколаду? Ну то з’їжте шматочок, але цього дня відмовтеся від вина і сиру. Помірність завжди краща від аскетизму.

7. Намагайтеся завжди виглядати на всі 100%

Француженки не дозволяють собі вийти на вулицю, виглядаючи, як неприбрана постіль. Вони завжди покидають будинок охайно одягненими, навіть якщо вибігають на ранкову пробіжку. Якщо ви будете мати гарний вигляд, то і почуватися будете добре. До того ж, так ви демонструєте повагу як до себе, так і до світу навколо.

8. Будьте собою!

Будьте відкритою і не бійтеся проявляти свою індивідуальність. Навіть дрібниця – незвичайна каблучка або яскравий шарф – можуть презентувати вас оточуючим більш цікаво.

Секрети краси французьких жінок

9. Працюйте з тим, що у вас є, не очікуйте досягнення ідеалу

Щоб відмінно виглядати, француженкам не потрібно чекати, доки вони схуднуть на кілька кілограмів або відростять довге волосся. До того ж, якщо ви навчитесь ефектно виглядати в будь-якій ситуації, ніхто з оточуючих цих зайвих кілограмів і не помітить.

10. Будьте природньою

Ви не хочете приховувати своє обличчя за маскою? Ну то не робіть цього! Мінімальний макіяж, акуратна зачіска (не залита лаком так, що волосся навіть не рухається), приємна помада і приємний аромат. Ось і все!

11. Не дозволяйте віку позбавити вас задоволення від життя

Подумайте, в якій ще країні «жінки певного віку» вважаються звабливими? Француженки знають, що вік – ще не причина відмовитися від можливості почувати себе на всі сто відсотків! Згадайте французьких знаменитостей віком від 40 років, котрим вік не заважає зберігати красу та привабливість: Ізабель Юппер, Ізабель Аджані, Жюльєт Бінош, Інес де ля Фрессанж – і це тільки початок списку.

Секрети краси французьких жінок

©econet.ru

12. Радійте дрібницям

Невеликий, але смачний еклер, нові парфуми, прекрасний аромат лаванди, смачний сир до ранкової кави… Французькі жінки розуміють, що подібні дрібниці не менш важливі, ніж усе інше.

13. Насолоджуйтеся життям

Знайдіть свою пристрасть, скажіть «Ні!» всьому, що є марним витрачанням часу, і продовжуйте рухатися вперед. Зосередьтеся на тому, що ви любите, і вас ніщо не зупинить!

Якщо подумати, то ці секрети краси французьких жінок не такі вже й складні – ми впевнені, що ви і самі все це вже знали. Але знати – не значить дотримуватися! Тож беріть приклад з француженок і починайте цінувати себе та жити із задоволенням!

За матеріалами

Читайте також: Як знайти своє “О-ла-ла!”, бо 10 порад із книги про секрети французького шарму