Мало хто з нас любить дивитися рекламу. Однак завжди є виключення з правил, особливо якщо ця реклама – справжній шедевр, створений професіоналами! Сюжети таких рекламних роликів можуть бути настільки зворушливими, що ви навіть не помітите, яку саме послугу чи товар вам пропонують.

Сайт Bright Side поділився добіркою саме таких чудових та надзвичайно емоційних рекламних відеосюжетів.

1. Мій син

Рекламні ролики бренду IKEA завжди засновані на зворушливих сімейних історіях. Наприклад, для Франції маркетологи цієї компанії зняли відео, в якому мама робить покупки зі своїм маленьким сином, але він поводиться як дорослий. Несподіване завершення цієї історії сподобається усім батькам!

2. Ми знаємо, наскільки дорогоцінна кожна хвилина

Страхова компанія з Південної Африки зняла сентиментальне відео про звичайну матір, яка погрузла в домашніх справах і не має часу на виконання всіх її завдань. Тим не менше, її син знаходить незвичайний спосіб зекономити її час, щоб його мама змогла прийти на виставу, у якій він грає.

3. Несподівана дружба

Ця телекомунікаційна компанія з Філіппін відома своїми зворушливими відео, наповненими теплом та турботою. Наприклад, ця історія показує самотнього дідуся, який знаходить собаку і починає доглядати за нею. Коли він дізнається, що собаку шукають, то вирішує віддати свого нового друга колишнім господарям, і це змінює його життя.

4. Побачення

Ще одна емоційна історія з Філіппін, знята кейтерінговою компанією. В рекламі показаний маленький хлопчик, який готує святкову вечерю для своєї мами на День Валентина. Син виконує інструкції свого батька по телефону, і лише в кінці ролика ми дізнаємося, чому.

5. Все повертається

Це, мабуть, найзворушливіший та найвідоміший у світі рекламний ролик, знятий міжнародною фінансовою компанією! В ньому йдеться про дівчинку, яка хоче купити торт на день народження дідуся, але може собі цього дозволити. Її бажання береться виконати незнайомець, якому колись теж подарували гостинець, на який у нього не було грошей. В записці, яка фігурує у ролику, сказано: “Простий акт турботи створює безкінечні хвилі”.

6. Не без тебе

Телекомунікаційна компанія з Естонії зняла чудове відео про брата і сестру, які не змогли бути разом на Різдво. Коли старший брат повертається додому, то бачить, що його розумничка-сестра вигадала оригінальний спосіб створити для нього різдвяний настрій, хоча на вулиці вже весна.

Дуже зворушливо, правда? Який із цих рекламних роликів сподобався вам найбільше?