Сьогодні практично весь світ кинув сили на боротьбу з коронавірусом і захворюванням, яке він спричиняє — COVID-19. Mastercard теж не залишається осторонь: із метою забезпечення зручності та безпеки своїх клієнтів платіжна система надає послугу ПЛР-тестування в аеропорту «Бориспіль», у терміналах D і B. Доступ до безкоштовного тесту можуть отримати власники преміальних банківських карток, які планують подорож до іншої країни.

Як зробити ПЛР-тест безкоштовно: умови

У всіх випадках після тестування потрібно буде дочекатися результатів. Найчастіше вони стають відомі через 4 години, але можливі й затримки до 6 годин із моменту тестування. Пам’ятайте, що недостатньо просто мати преміальну карту, щоб пройти ПЛР-тест: Бориспіль приймає на безкоштовне тестування тільки тих клієнтів Мастеркард, які витратили на покупки понад 6000 гривень за останні 30 днів до вильоту.

Зверніть увагу: обробка транзакцій і списання коштів можуть займати до 5 робочих днів і не виконуються у вихідні. Навіть якщо ви витратили в цей час гроші, у вас не буде права на безкоштовне ПЛР-тестування. Ви повинні витратити 6000 грн за 30 днів, не враховуючи платежі, які зробили за останні 5 днів + вихідні перед вильотом.

Коли можна пройти ПЛР-тестування

Клієнти платіжної системи Mastercard можуть пройти ПЛР-тест після прильоту, в день вильоту або завчасно до вильоту. У кожному з цих випадків необхідно дотримуватися певних поцедур:

Після прильоту

Ви можете пред’явити співробітнику аеропорту преміум-карту Мастеркард і здати тест після проходження паспортного контролю.

У день вильоту

Покажіть співробітнику свою преміальну банківську карту та пройдіть тест. Для цього потрібно піднятися на третій поверх терміналу D і пройти на стійку № 48 Fast Line.

Завчасно до вильоту

Приїжджайте в аеропорт «Бориспіль» і прямуйте до терміналу B. За 10-15 хвилин до цього зателефонуйте за номером (050) 415-09-09 і повідомте про своє бажання пройти ПЛР-тест. Коли ви приїдете, вас зустріне співробітник аеропорту. Пред’явіть свою преміум-картку Мастеркард і посадковий квиток, після чого пройдіть тестування.

Результати тесту прийдуть на вашу електронну пошту через 4-6 годин. Якщо ПЛР-тест виявиться негативним, вам не потрібно буде дотримуватися самоізоляції, ви зможете сісти на свій рейс.

Коли стане відомий результат тесту, ви зможете отримати в аеропорту «Бориспіль» оригінал результату ПЛР-тестування на англійській мові з мокрою печаткою. Цей документ вимагають у деяких країнах для підтвердження, що у вас немає захворювання на Ковід-19.