У цей період підсвідомість працює дуже добре і дає найпотужніші підказки! Розповідаємо, як правильно поводитися і чого краще не робити.

Дні повного місяця в астрології вважаються особливим, навіть магічним періодом. А повний місяць 24 липня 2021 року буде дуже яскравим і красивим, кольору золота, саме тому його й називають «Золотим». Його унікальність полягає в тому, що він є таким собі «балансувальником», який допомагає віднайти ту саму золоту середину. Обов’язково використайте цей чарівний час та енергію Місяця, щоб зважити все те, що відбувається у вашому житті!

Позбавтеся від зайвого

В цей час дуже добре викинути з життя все те, що вам не потрібне. Позбудьтеся від неефективних стратегій, які не дають результатів. Розірвіть неробочі зв’язки і стосунки, які «тягнуть» вашу енергію і викликають тільки сльози. Перегляньте своє житло на предмет мотлоху і винесіть все зайве на смітник або роздайте тим, хто цього потребує.

Знайдіть баланс

За кілька днів до повного місяця, під час нього і кілька днів після у багатьох людей можлива надмірна активність психіки, сплеск натхнення, емоцій і відчуття власної всемогутності. Комусь навіть терміново захочеться осягнути весь сенс життя і спалити деякі мости, чого робити не варто. Золотий повний місяць закликає кожного знайти свою «золоту середину», виявити свій власний баланс і точку комфорту.

Зараз дуже гарно висвітлені горизонти ваших можливостей і унікальних шансів. Головне – дивитися в потрібну сторону і слухати свої почуття та відчуття. Станьте людиною, яка ніби працює від місячних батарейок!

Придивіться до свого оточення

У повний місяць одні люди дуже веселі, щасливі, літають на чарівній мітлі і попивають шампанське, а інші готові рвати і метати, плакати і все псувати. Якщо ви належите до перших, то не дозволяйте іншим збивати ваш природно-місячний компас. Якщо належите до других, то не змушуйте себе «сідати на мітлу» і сходити з розуму через те, що хтось так сказав. Так ви втратите останні сили. Визначте для себе, чиї поради дають вам силу та наснагу, а чиї тільки збивають з вірного шляху, і зробіть висновки.

Прислухайтеся до себе

У цей період дуже добре працює підсвідомість і дає найпотужніші підказки. Тому уважно дивіться в обидва боки, прислухайтеся до слів випадкових перехожих, простежуйте свій внутрішній голос. Все поруч, у ваших руках, потрібно тільки навчитися помічати підказки!

Відкоригуйте свої думки

В Золотий Повний Місяць можна гарно розкласти по поличках свої життєві принципи і прибрати ті, які заважають рухатися вперед, викликають якісь погані реакції з наслідками. Проаналізуйте, які установки з обмеженнями міцно вплелися у ваше життя і тягнуть вас на дно.

Наприклад, ви думаєте: «Я ніколи не зможу схуднути, тому що для цього треба займатися спортом і правильно харчуватися, а я не вмію». Змінюйте це терміново на інше формулювання: «Я гідна бути стрункою і обов’язково досягну результату, тому що люблю своє тіло. Я досягну розкішних результатів без будь-якого насильства над собою і сидіння на виснажливих дієтах».

Або: «Я нікому не подобаюся і не гідна бути щасливою». Натомість краще думати так: «В моєму оточенні абсолютно немає «моїх» людей, значить, треба виходити далі! Я гідна щастя і неодмінно зустріну тих самих людей, з якими буду почуватися щасливою».

Не робіть заборонених речей

У цей час обов’язково цурайтеся негативної енергії, а це сварки, конфлікти, розборки і різноманітні з’ясування стосунків. Проходьте повз, інакше наступні два тижні все це буде тягнутися за вами хвостом. Не можна сваритися, лаятися, з’ясовувати стосунки, ділити майно, брати в борг, напиватися, об’їдатися, лаятися матом, спати до обіду, злитися, обговорювати і засуджувати.

Робіть сприятливі речі

Тим, хто відчуває розбитість, втому, сум і таке інше варто обов’язково знайти час і побути наодинці з собою. Або потіште себе приємним вечором в гарній компанії, купіть чогось смачного, розслабтеся. Побалуйте себе позитивним спілкуванням, красивим одягом та затишною атмосферою!

Природно у цей час погуляти на свіжому повітрі, прибрати в домі, очистити простір – і все це потрібно робити з натхненням, легкістю. У суботу – день Сатурна, а це якраз той час, коли треба змінювати постільну білизну, займатися вологим прибиранням, запалювати свічки і не їсти тваринної їжі. Також у цей період дуже добре допомогти нужденним та підтримати близьких.

Загадайте бажання

У час Золотого Повного Місяця потрібно загадувати бажання, про здійснення яких ви давно мрієте. Для цього краще усамітнитися і подумати, що це повинно бути (але загадуйте об’єктивно, а не якогось рожевого єдинорога). Можете навіть записати це бажання на листочку і залишити його на ніч на вікні, притиснувши склянкою з водою. Вранці цю воду, наповнену енергією Місяця, потрібно випити. Важливо зробити щось хоча би мікроскопічний крок для запуску цього бажання і вірити в диво!

За матеріалами: cluber.com.ua
Головне зображення: Shutterstock