куспид

Зірки знають про нас все, і навіть те, чого ми самі не можемо зрозуміти до кінця. Ось наприклад, у вас бувало відчуття, що ви не є «чистокровним» представником свого знаку Зодіаку? Здавалося, що ви поєднуєте в собі риси не лише свого, а й сусіднього сузір’я, і разом з тим не належите до жодного з них? Це явище має назву «куспид» і означає поступовий перехід від одного астрологічного знаку до іншого. Якщо ви народилися саме в цей магічний період, значить ви наділені вдвічі більшою силою та енергією обох суміжних знаків!

Розповідаємо про кожен із дванадцяти куспидів – шукайте себе і дізнавайтеся про свої особливості. І не забувайте ділитися цим матеріалом в соцмережах – нехай ваші друзі також дізнаються про себе дещо нове!

Риби-Овен (17-25 березня) – куспид Пророків

Люди, народжені в цей період, володіють магічною іскоркою Риб, яка проявляється в розвинутій інтуїції, а також сильною творчою енергетикою Овна. Навіть не усвідомлюючи це, вони можуть легко матеріалізувати свої думки, тому їхній куспид і називається куспидом Пророків! Такі люди дивом поєднують в собі мрійливість та імпульсивність, і вони точно знають, що їм потрібно саме зараз. З них виходять чудові лідери, які впевнено ведуть до здійснення мети.

Порада від астролога: щоб полегшити власне життя, намагайтеся розвивати свої соціальні навички і терпіння. Якщо ви зможете врівноважити дві сторони своєї особистості, то Риба зможе приборкати запальність Овна, а Овен зможе втілити мрії Риб в реальність.

Відомі люди, народжені на куспиді Пророків: Глен Клоуз, Йоганн Себастьян Бах

куспид

Овен-Телець (16-22 квітня) – куспид Героїв

Енергія обох цих знаків чудово поєднується для досягнення успіху – імпульсивний Овен штовхає до мети, в той час як практичний Телець піклується про деталі. Народжені у ці дні дуже люблять контролювати все та бути в курсі подій, що відбуваються. Вони надзвичайно вперті, але також сміливі і завжди прислухаються до свого серця. Можуть стати чудовими лідерами, коли починають слухати інших.

Порада від астролога: люди, народжені на стику Овна і Тельця, бувають занадто самовпевненими. Це не так погано, але важливо знайти рівновагу, пом’якшити агресивні інстинкти і навчитися поважати почуття інших. Намагайтеся бути уважним до інших людей і рахуватися з їхньою думкою, тоді проявиться чуйна сторона вашої натури.

Відомі люди, народжені на куспиді Героїв: Джеймс Франко, Джессіка Ланге

Телець-Близнюки (17-23 травня) – Генії

Телець є одним з найбільш раціональних знаків, і якщо ця енергія поєднується з яскравими Близнюками, результати виходять дивовижними. Приземлена сутність Тельця отримує енергетичне підсилення та інтелектуальні здібності Близнюків, завдяки чому такі люди є дуже цілеспрямованими, розумними і товариськими. Вони можуть легко адаптуватися до різних ситуацій і мають бажання братися за все підряд. Але робота до повного виснаження може стати справжньою проблемою для Геніїв, тому що вони так захоплюються процесом, що просто не можуть зупинитися!

Порада від астролога: зверніть увагу на вашу схильність до переїдання і зловживання алкоголем, так як обидва цих знаки люблять задоволення. Також варто бути більш сприйнятливим до почуттів інших. Якщо ви навчитеся більше слухати, а не говорити, то будете успішнішими і матимете більше друзів.

Відомі люди, народжені на куспиді Геніїв: Шер

Близнюки-Рак (17-23 червня) – куспид Просвітлених

Це час літнього сонцестояння, а його сила надзвичайно могутня! У цей період народжуються дійсно обдаровані люди, які люблять мистецтво і можуть прославити себе будь-яким способом. Енергії обох знаків поєднуються в них, створюючи натуру невимушеної та цікавої, але в той же час дбайливої та відданої людини. Невгамовність Близнюків врівноважує чутливість Рака, даруючи світові всебічно розвинену особистість. Такі люди обожнюють пригоди, навіть якщо це всього лише прогулянка в лісі або похід у місцевий музей. Вони люблять отримувати нові враження.

Порада від астролога: іноді ваші емоції можуть бути надмірними, тому частіше прислухайтеся до порад своїх друзів та близьких.

Відомі люди, що народилися на куспиді Просвітників: Ніколь Кідман, Пол Маккартні

Рак-Лев (19-25 липня) – Русалки

Що трапляється, коли емоційні Раки поєднуються з яскравими Левами? Відбувається магія! Ось чому народжені в цей час мають унікальну здатність причаровувати всіх, на кого б вони не подивились – так само, як причаровували людей міфічні Русалки. На жаль, ця здатність зазвичай блокується в ранньому дитинстві – намагаючись не допустити помилок, вони стримують свої сили. Але все одно залишаються дуже експресивними та пристрасними натурами!

Порада від астролога: суперечливе поєднання стихій води (Рак) і вогню (Лев) вимагає великого терпіння і порядку. Якщо ви зможете врівноважити ці потоки енергій, ваше життя наповниться великою кількістю любові і у вас будуть тривалі стосунки. Якщо ж вам складно знайти рівновагу між цими двома знаками, спробуйте зайнятися чимось суспільно корисним, наприклад, роботою волонтера. Це допоможе зберігати зв’язок з іншими людьми і не дозволить занадто занурюватися в себе.

Відомі люди, народжені на куспиді Русалок: Дженніфер Лопес, Даніель Редкліфф, Робін Вільямс

Лев-Діва (19-25 серпня) – Винахідники

Найяскравіша енергія Лева зустрічається з надзвичайними можливостями Діви, тому в цей час народжуються справжні Винахідники! І мова йде не лише про науку, а про будь-яку ідею, яка може змінити наш спосіб життя. Кохання розширює їхні сили, а роботодавці навіть трохи заздрять їм, бо вони завжди вигадують найкращі рішення. З таких людей виходять чудові лідери, які керуються здоровим глуздом і завжди залишаються чесними. Це працьовиті й націлені на успіх люди, надзвичайно захоплені своєю справою.

Порада від астролога: схильність Лева до драматизму і приземленість Діви не завжди добре поєднуються. Якщо ви зможете знайти рівновагу між екстраверсією й інтроверсією, то навчитеся висловлюватися, коли необхідно, але зможете промовчати в потрібний момент. Також намагайтеся не бути занадто осудливими як до інших, так і до себе.

Відомі люди, народжені на куспиді Винахідників: Коко Шанель, Кім Кеттрелл, Усейн Болт

Діва-Терези (19-25 вересня) – куспид Ельфів

Що буде, коли зустрінуться дві енергії перфекціонізму? Народяться Ельфи – чарівні, розумні й красиві істоти, які втілюють цей особливий куспид! Його незвичайність полягає в тому, що він припадає на час осіннього рівнодення – абсолютного балансу. Енергії Діви й Терезів добре поєднуються і створюють врівноважених людей, які володіють високим інтелектом та артистичністю. Вони люблять балувати себе – і тих, кого вони люблять, – спокоєм і красою. Доки Ельфи утримують свою емоційну рівновагу, вони можуть мати все, чого забажають.

Порада від астролога: якщо ви народилися в цей період, то потребуєте ідеального порядку – щоб все в житті йшло гладко і виглядало презентабельно. Але варто бути обережними і не захоплюватися зовнішністю та зайвою витратою грошей на матеріальні речі.

Відомі люди, що народилися на куспиді Ельфів: Білл Мюррей, Уілл Сміт

куспид

Терези-Скорпіон (19-25 жовтня) – куспид Шукачів

Коли природна допитливість Терезів зустрічається з пристрасю до правди Скорпіонів, народжуються Шукачі. Вони повинні завжди знаходити істину, і роблять для цього дуже багато. Іншим людям часом буває складно впоратися з інтелектом, наполегливістю, яскравістю та сексуальністю Шукачів. Ці люди володіють розважливістю Терезів і ретельністю Скорпіона, і це сила, з якою потрібно рахуватися. Вони стають прекрасними лідерами, які мають здатність втілювати свої мрії.

Порада від астролога: Терези керуються інтелектом, в той час як Скорпіони – сильними й глибокими емоціями. Це може привести до конфлікту розуму і серця. Щоб не допустити цього, старайтеся віднайти рівновагу між інтелектуальною та емоційною стороною своєї особистості. Не намагайтеся дійти до суті кожної ситуації в житті. Ви будете набагато щасливішими, якщо зможете приборкати свого внутрішнього критика і просто розслабитися.

Відомі люди, народжені на куспиді Шукачів: Пабло Пікассо, Альфред Меттью Янкович

Скорпіон-Стрілець (18-24 листопада) – куспид Кентаврів

Пристрасність Скорпіона поєднуються з грайливою натурою Стрільця і народжуються міфічні Кентаври, яких вважали великими воїнами та вчителями. Вони можуть мотивувати і можуть маніпулювати. Їхні унікальні сили дозволяють їм виконати майже будь-яке завдання – навіть те, яке інші вважають неможливим. Кентаври енергійні, авантюрні, владні, щедрі, жагучі і володіють гарним почуттям гумору. Це безстрашні особистості, яких важко контролювати! Якщо вони зможуть направити всю цю енергію на щось продуктивне, то досягнуть успіхів у всіх починаннях.

Порада від астролога: ви можете досягти своїх цілей за умови, що будете дотримуватися балансу між тим, чого хочете, і тим, що вам насправді потрібно. Той факт, що ви можете виграти будь-яку війну, не означає, що в битві не буде жертв. Постарайтеся бути менш егоїстичними і враховувати почуття інших, а також частіше прощати помилки інших людей.

Відомі люди, народжені на куспиді Кентаврів: Келвін Кляйн, Джоді Фостер, JFK

Стрілець-Козеріг (19-25 грудня) – куспид Пробуджених

Це час зимового сонцестояння, коли Сонце дарує людям унікальну здатність космічного усвідомлення. Пробуджені – це пророки нового часу; ті, хто може змінити все! Будучи одночасно і практичними людьми, і фантазерами, вони можуть бачити те, чого не бачать інші. Пробуджені ніколи не здаються, скільки б разів не зазнавали невдач. Вони комунікабельні й доброзичливі, але в той же час надійні й відповідальні. Ці люди люблять починати амбітні проекти, які здатні змінити світ, і таки можуть довести їх до кінця! Але так як вони докладають величезних зусиль, то очікують від того ж від інших.

Порада від астролога: вам може бути складно врівноважити активність Стрільця та розмірений темп Козерога. Але незалежно від того, яке напрямок ви оберете, у вас є все для того, щоб стати кращими! Постарайтеся не віддалятися від інших і більше часу приділяйте друзям та формуванню тривалих відносин.

Відомі люди, що народилися на куспиді Пробуджених: Рікі Мартін, Аліса Мілано

куспид

Козеріг-Водолій (16-22 січня) – Лідери

Сильні й сміливі, але загадкові та ексцентричні – такі люди точно знають, яким шляхом потрібно йти до перемоги! Вони можуть знайти вихід із будь-якої ситуації, адже мають для цього і кмітливість, і рішучість. Лідери люблять спілкуватися і розважати, вести бесіди на будь-які теми, що стимулюють інтелект. З ними ніколи не буває нудно!

Порада від астролога: іноді вам буває складно врівноважити різні сторони своєї особистості – ви стримані, але товариські; жадаєте безпеки, але незалежні; консервативні, хоча в вас присутня неординарність. Через це можуть виникати проблеми в побудові особистих стосунків, але якщо ви зможете пустити в хід свою товариськість, вірність і гумор, то швидко заведете друзів.

Відомі люди, народжені на куспиді Лідерів: Джаніс Джоплін, Крістіан Діор

Водолій-Риби (15-21 лютого) – куспид Фей

Водолій – знак, напоєний таємною мудрістю, і коли це поєднується з емпатичними здібностями Риб, народжуються Феї. Здається, що вони належать до іншого світу і можуть притягувати до себе немислиму силу та багатство. Людей, народжених на межі цих знаків, найчастіше називають ексцентричними й неординарними, їх ваблять примарні ідеї і новий досвід. Час, проведений з іншими людьми, допомагає Феям позбутися від стресу, але в той же час вони настільки чутливі, що часто вважають за краще сховатися на самоті та віддатися своїй уяві.

Порада від астролога: народження на межі Водолія і Риб нерідко наділяє людей інтуїтивністю і телепатичним поглядом на світ. Занурюючись в духовні та філософські питання, вони не так добре справляються з повсякденними турботами, можуть губити речі, забувати про побачення, спізнюватися або не приходити на зустріч. Але не варто на них злитися, так як вони часто перебувають в роздумах, як зробити світ кращим!

Відомі люди, що народилися на куспиді Фей: Курт Кобейн, Ріанна

Тепер вам відомо, що таке куспид і як він впливає на характер людини. Якщо вам пощастило народитися на межі сузір’їв, можете сміливо читати гороскоп для обох своїх суміжних знаків. Насолоджуйтеся своєю унікальністю!

Читайте також: Гороскоп на 2021 рік: чого слід чекати кожному знаку Зодіаку