інтерактивні книжки для дітей

Дитячі товари – це завжди дуже великий асортимент, чого б ви не потребували. Навіть вибір дитячих книжок сьогодні величезний! У цьому можна впевнитись, завітавши на сайт www.chadoshop.com.ua. Цей дитячий магазин пропонує різні види книжок для дошкільнят від різних видавництв, від енциклопедій до розмальовок. Проте батькам малюків рекомендовано звернути увагу на невеличкі за розміром, та дуже важливі за значенням інтерактивні книжечки.

Що таке інтерактивні книжки?

Це невеликі книжечки з цупкого паперу, які пропонують дитині здійснити якусь дію під час читання: зазирнути у віконечко, доторкнутись до певного малюнка тощо. Товари для дітей саме й мають сприяти розвитку дрібної моторики, що є найважливішим чинником у розумовій діяльності дитини. Книга співпрацює з малюком, зацікавлює, захоплює, вчить, щось розповідає. Таким чином, навіть найпростіша історія задіює відразу декілька видів пам’яті малюка, що дозволить йому впевненіше користуватися знаннями в майбутньому. Інтернет-магазин дитячих товарів «Chadoshop» завжди запропонує якісну книжечку для дошкільняти, яка водночас і розважає, і навчає.

Види інтерактивних книжечок

Дитячими психологами спільно з авторами та видавництвами розроблено декілька видів таких картонок, кожна з яких має свій сенс та відповідає за розвиток певних функцій:

  1. Сенсорні картонки – книжечки, які найчастіше розповідають про різних тваринок та пропонують дитині доторкнутись до малюнка та спробувати, якою ця тваринка є на дотик. Так малюк вчиться відрізняти хутро кошеняти від вовни вівці, перо папуги від луски риби тощо.
  2. Книжечки з рухомими елементами – в них частина малюнка схована, а для того, щоб її побачити, потрібно покрутити колесо або витягнути стрічку. Це показує дитині, що від її дії щось може змінюватись, з’являтися або зникати.
  3. Картонки з прорізами, в які можна ставити певні малюнки або фігурки. Таким чином можна навіть створити власний маленький театр, почергово ставлячи або виймаючи предмети з прорізів.
  4. Книжки з віконечками – одні з найулюбленіших серед дітлахів! За віконечком на сторінці схована або відповідь на загадку, або герой віршика, або літера, яка є першою у певних словах. Дитина відкриває віконечко, щоб перевірити свої здогади або нагадати собі вірну відповідь. До того ж, саме відкривання таких віконечок – це вже пригода, а ще дрібна моторика.
  5. Книжки-пазли – тут вже малюнок потрібно скласти самому, або виконати певне завдання. Зазвичай деталі у таких пазлах досить великі, тож дитині цікаво самостійно їх складати, щоб отримати важливу деталь від казки абощо.
  6. Книги з 3D-моделями. Найсучасніша версія інтерактивних книжок, коли з запропонованих деталей потрібно скласти не простий пазл, а вже певну фігурку – чи то головного героя книжечки, чи якусь важливу деталь з розповіді. Для подальшого зберігання таку фігурку можна знову розібрати та вкласти у відповідні форми на сторінках до наступної гри.

Тож коли заплануєте купити дитині книгу, обов’язково зверніть увагу на такі інтерактивні варіанти. Досить прості на вигляд, вони дуже важливі й ефективні для навчання!