центр урології

Всім відомо, що наше здоров’я дуже важливе і що ми повинні дбати про своє тіло. Але інколи важко зрозуміти, з чого почати. Це особливо вірно, коли йдеться про таку складну область як урологія – галузь медицини, яка займається сечовидільною системою та чоловічими репродуктивними органами.

Якщо ви почуваєтеся розгубленими – не хвилюйтесь. Сучасна урологія у Львові в Urosvit гарантує якісну допомогу висококваліфікованих лікарів у даній сфері. Цей медичний центр відомий на всю Україну, тут проходять лікування пацієнти з різних регіонів нашої країни, а також іноземці.

Коли потрібно звертатися до уролога

Урологія – одна з важливих галузей медицини, яка займається діагностикою та лікуванням захворювань, що вражають сечовивідні шляхи у чоловіків та жінок. Сюди входять захворювання:

  • нирок;
  • сечоводів;
  • сечового міхура;
  • передміхурової залози.

Якщо у вас виникли проблеми з сечовивідними шляхами, важливо якнайшвидше звернутися до уролога для діагностики та лікування. Урологи мають спеціальну підготовку щодо лікування цих захворювань, тож допоможуть вам знову відчути себе самим собою. Не варто зволікати, краще зв’язатися з місцевою урологічною клінікою, щоб записатися на прийом.

Консультація кваліфікованого спеціаліста допоможе розібратися в проблемі і знайти шляхи її вирішення, розібратися в усіх хвилюючих пацієнта питаннях.

уролог

Які послуги надає центр урології Urosvit

Одна з найпопулярніших послуг, котру надає центр урології Urosvit – це лікування сечокам’яної хвороби. Це відбувається за допомогою сучасного інноваційного обладнання, без хірургічного втручання. Такий підхід дозволяє видаляти камені будь-якої локалізації.

Також в медичному центрі здійснюють лікування всіх типів урологічних захворювань, діагностику та ультразвукові обстеження. Це саме те місце, куди варто звернутись за кваліфікованою допомогою.

Лікування за допомогою літотрипсії

Літотрипсія – це медична процедура, в якій для руйнування каменів у нирках та інших органах використовуються високоенергетичні звукові хвилі. Ця процедура є мінімально інвазивною, тож більшість людей, яким її проводять, відзначають лише незначний біль. Як правило, каміння успішно виходить після першої процедури, але іноді можуть знадобитися додаткові сеанси. Цей спосіб лікування каменів у нирках зазвичай є безпечним та ефективним.

Літотрипсія – відносно нова процедура, і навколо неї ведуться суперечки. Одні фахівці вважають, що вона не така ефективна, як традиційна хірургія. Інші ж стверджують, що вона менш інвазивна і має менше побічних ефектів.

Бажаєте дізнатися, наскільки ефективною така процедура стане для вас? Зверніться на консультацію в центр урології Urosvit, який відомий багатим досвідом в даній сфері. Наявність там новітнього обладнання та кваліфікованих спеціалістів-урологів вже допомогло вирішити проблеми багатьом пацієнтам!