українські жінки

Українські жінки мають безліч переваг: красиві, розумні, працелюбні; це чудові матері та турботливі дружини, які володіють незліченною кількістю різноманітних талантів! Але існує кілька речей, в яких вони програють європейкам. І шкодять цим, перш за все, самі собі! Що це за слабинки і як з ними боротися? Читаємо і беремо до уваги!

українські жінки

1. Подача своєї зовнішності

Прогулюючись вдень вуличками будь-якого європейського міста, ви навряд чи зустрінете жінок, так би мовити, «у повній бойовій готовності» до можливого знайомства з чоловіком. Мінімум макіяжу, проста зачіска та одяг, що пасує до даного часу та місця – ось і весь секрет елегантних європейок. Зате наших жінок видно здалеку, особливо за кордоном! Не будемо сперечатися – подивитися є на що, адже краса українок славиться у всьому світі. Але увагу краще привертати своєю незвичайною особистістю, а не вечірнім макіяжем о 10 ранку. Тому правило перше:

Завжди залишайтеся природними та створюйте свій образ відповідно до місця, події та часу доби.

Читайте також: Як знайти своє «О-ла-ла!», або 10 порад із книги про секрети французького шарму

українські жінки

2. Відношення до свого віку

Як не прикро це визнавати, але відношення українських жінок до свого віку є дуже несправедливим. У вас, мабуть, теж є знайомі, котрі у свої 38 чи 42 роки вважають себе «солідними жіночками», котрим вже не доступні багато задоволень? Та що там задоволення, дехто цілком серйозно думає, що після 35-ти вже не варто намагатися змінити роботу чи взагалі пробувати щось нове!

В Європі все навпаки: там жінки не бояться дозволяти собі більше і шукати себе навіть у пенсійному віці. І мова йде не про матеріальне забезпечення (бо європейську та українську пенсійні виплати не варто навіть порівнювати). Ми говоримо про відношення до свого віку: не варто приписувати собі старість раніше, ніж це потрібно. Адже зустрітися з подругами і гарно та майже безкоштовно провести час можна і у 20, і у 40, і у 60 років! А вихід на пенсію – чудовий привід спробувати нове заняття чи хобі. Тому наступний цінний вислів звучатиме так:

Вік – не перешкода, а нові можливості!

3. Ставлення до себе

Ще однією кардинальною відмінністю між українськими та європейськими жінками є наша схильність до самопожертви та постійне «відсування» себе на другорядний план:

1. Накрити стіл з 15 страв та навести блиск у домі до приходу гостей? Не питання, але часу на себе вже не залишається.

2. Покласти всі сили і нерви заради шкільних досягнень дітей? Теж вміємо, щоправда, корвалолу треба закупити побільше, та й у спортзалу вже ніколи йти.

3. Покинути улюблену роботу, бо чоловік хоче, що ви сиділи вдома і готували борщі? Та можна, а власні амбіції та самореалізація нехай зачекають…

українські жінки

Читайте також: Ефектні топ-моделі зрілого віку: старіти можна красиво!

Європейські жінки живуть зовсім по-іншому: вони ніколи не жертвують своїми бажаннями та прагненнями, бо цінують себе. Так, магазинна їжа не така смачна, як домашня, але іноді можна дозволити собі відпочити! Домашнє завдання діти можуть зробити і самостійно – це їм піде тільки на користь. А чоловік обов’язково оцінить гарний настрій та блиск в очах щасливої та задоволеної жінки! Висновок простий: 

Поважайте себе – і вас поважатимуть інші!

українські жінки

Не так вже й складно, правда? Можна спробувати, адже ми – українські жінки, нам все під силу! Маєте що додати – пишіть в коментарях, нам цікава ваша думка!