Ми давно звикли до Зодіакального гороскопу, але він далеко не єдиний у світі. За тисячі років існування людства взаємозв’язок дати народження та характеру людини тлумачився по-різному. Пропонуємо вам відкрити для себе гороскоп американських аборигенів, котрі надавали великого магічного значення тваринам – знайдіть свою!Гороскоп американських аборигенів

Гороскоп ділиться на 12 періодів, кожному з яких відповідає певна тварина. Тварини ці не прості, а тотемні – вважалося, що кожна з них наділена специфічною силою. Корінні народи Північної Америки вірили, що звір, під знаком якого була народжена людина, визначає її характер та навіть подальшу долю.

гороскоп

Читайте також: Slow TV, або “Повільне телебачення”: новий тренд, що набирає популярності

Видра (20 січня – 18 лютого)

Головні переваги Видри над іншими – розвинена уява, хороша інтуїція та блискучий інтелект. Це дуже уважні, чуйні та співчутливі люди, які стають чудовими друзями.

гороскоп
Вовк (19 лютого – 20 березня)

Глибоко емоційний і пристрасний, Вовк є найкращим коханцем як у фізичному, так і у філософському сенсі цього слова. Він розуміє, що любов – це головне, що нам потрібно, тож робить усе, щоб забезпечити її присутність у житті.

гороскоп
Сокіл (21 березня – 19 квітня)

Прагматичний і рішучий знак, схильний до лідерства і налаштований на досягнення мети. Його гострий розум дозволяє вирішувати складні завдання та не втрачати жодної можливості.

гороскоп
Бобер (20 квітня – 20 травня)

Бобер любить бути відповідальним, але може легко пристосуватися до будь-якої ситуації. У більшості випадків люди цього знаку чудово виконують доручену їм роботу, а стратегічне мислення та хитрість дозволяє їм досягати значних успіхів у бізнесі.

гороскоп

Олень (21 травня – 20 червня)

Дотепний, творчий та надихаючий, Олень також має чудове почуття гумору і може змусити сміятися будь-кого! Це чудовий співрозмовник та завжди бажаний гість, а його блискуча особистість робить його душею компанії.

гороскоп
Дятел (21 червня – 21 липня)

Люди, народжені під цим знаком, дуже співчутливі та розуміючі, це хороші та уважні слухачі. Саме Дятел є тим, хто підтримає вас у скрутну хвилину. Це чудові батьки, вірні друзі і надійні партнери в бізнесі. А ще вони дуже романтичні!гороскоп
Лосось (22 липня – 21 серпня)

Візитна картка Лосося – творчість у всіх її проявах! Це надзвичайно енергійні, впевнені та мотивуючі люди, у яких завжди багато друзів. У лосося добре розвинена інтуїція, а його ентузіазм поширюється на всіх навколо!

гороскоп
Ведмідь (22 серпня – 21 вересня)

Прагматичний та послідовний Ведмідь – саме той, кому дзвонять у випадках, коли потрібна стійка рука. Ведмідь обдарований величезним серцем і схильний до щедрості, але зазвичай дуже скромний. Ці люди мають здатність до терпіння та стриманості, що робить їх відмінними вчителями та наставниками.

гороскоп
Ворон (22 вересня – 22 жовтня)

Ці люди володіють таким типом енергії, яка приваблює всіх! Вони ідеалісти, а за сприятливих обставин можуть бути дуже легкими, романтичними і майже незмінно м’якими. У відносинах Ворон є інтуїтивним і дуже терплячим.

гороскоп
Змія (23 жовтня – 22 листопада)

Тісно пов’язана зі світом духовності, Змія може стати відмінним духовним лідером. Має здібності до зцілення, тому часто обирає медичний фах. Змія схильна до таємниць, тому часто буває обережною.

гороскоп
Сова (23 листопада – 21 грудня)

Як правило, цей знак є одним із найбільш адаптивних. Сова є дружньою до всіх, любить пригоди і завжди летить на повній швидкості! Також Сова є уважною та чутливою людиною, а завдяки своїй універсальності знайде себе в будь-якій професії.

гороскоп

Гуска (22 грудня – 19 січня)

Якщо ви хочете зробити щось добре – доручіть це Гусці. Наполеглива та амбітна, вона завжди встановлює мету і досягає її. Домінуюча риса особистості – азартність, що робить Гуску чудовим гравцем у ділових та спортивних змаганнях.

гороскоп
Ну як, впізнали себе? А може, навпаки – не погоджуєтесь із таким незвичним гороскопом? Пишіть свої думки у коментарях!Поділитися цим дописом.
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0