секрети французького шарму

Усі ми чули цей французький вигук – «О-ла-ла!» Його використовують, коли хочуть описати щось елегантне, сексуальне чи дивовижне. Але як домогтися, щоб так говорили про вас, і чи можна віднайти й зберегти власне відчуття неповторної чарівливості? Американка Джеймі Кет Каллан провела справжнє дослідження цієї теми, про результати якого розповідає в книзі «О-ла-ла! Секрети французького шарму».

Ми виписали 10 головних порад з цієї чудової книги, які варто взяти на озброєння кожній жінці!

серкети французького шарму

Секрети французького шарму, або чому слід повчитися у парижанок

Отже, щоб відчути себе істинною Жінкою, вартою захоплення, потрібно переосмислити свій спосіб та стиль життя, а також відношення до самої себе. А допоможуть в цьому наступні кроки:

1. Бачення зі сторони

Не бійтеся звернутися за допомогою – знайдіть наставницю, яка допоможе вам створити власний індивідуальний стиль. Адже якщо ви залишаєтесь сам на сам із своєю зовнішністю, то можете роками не помічати очевидних речей, які вам не пасують. А ось свіжий погляд зі сторони буде дуже корисним для вас! Звичайно, вашою порадницею повинна бути людина, якій ви повністю довіряєте – найкраща подруга, сестра чи навіть професійний стиліст.

секрети французького шарму

2. Відкритість новому 

Не бійтеся змін та експериментів, пробуйте щось нове! Ось як авторка описує ситуацію, коли їй порадили відмовитися від її улюбленого червоного кольору та вибрати блакитний:

Ні? Ні червоному? Ні червоній помаді? Ні цій мрії, символом якої є червоний? Але перш ніж я встигаю озвучити свої думки, вона бере блакитний шарф, прикладає його до мого підборіддя, розвертає мене до дзеркала і посміхається. Що ж, мушу визнати, я роблю глибокий вдих, тому що мені відкривається істина. Мій колір блакитний. Я чудово виглядаю в блакитному. ... І я вже починаю думати, що цей блакитний – мій новий червоний!

3. Турбота про своє тіло

Розвивайте в собі звичку постійно доглядати за собою, як це роблять француженки. Неминучим наслідком цього стане ваше красивий зовнішній вигляд та гарне самопочуття.

секрети французького шарму

4. Насолода життям без почуття провини

Позбудьтеся почуття провини, притаманного більшості наших жінок! Ви заслуговуєте на приємні емоції щодня, тож не відчувайте себе винними за те, що дозволили собі маленьку насолоду! Ванна з пінкою, невелике морозиво чи прогулянка в сонячному парку – ви маєте на це повне право, тож користуйтеся ним!

секрети французького шарму

5. Особистий “таємний сад”

Обов’язково знаходьте час для себе:

Плекайте власний таємний сад. Відкладіть телефон і насолодіться цими моментами вільного часу, коли ви залишаєтеся на самоті у тиші, коли можете дозволити собі нічого не робити і лише споглядати у вікно. Це так само важливо для вашого внутрішнього стану, як і час, проведений зі сміхом та розвагами

6. Усвідомлена зрілість

Приймайте свій вік із вдячністю і не намагайтеся виглядати молодшими за допомогою штучних засобів чи пластичних операцій. Суть французької краси – повне розуміння і прийняття себе, незалежно від цифри у паспорті. Французи навіть вигадали означення для стильної, загадкової та красивої, хоч і немолодої жінки – «Жінка певного віку». Оригінально, чи не так?

секрети французького шарму

7. Прийняття своїх фізичних особливостей

Перетворюйте свої недоліки у переваги! І взагалі, не сприймайте свої фізичні особливості як недоліки – це просто те, що відрізняє вас від інших. Горбинка на носі, занадто пишні груди чи родима пляма на плечі – це те, що дісталося вам від ваших предків. Стираючи маленькі недосконалості, ви розриваєте зв’язок із минулим вашої сім’ї.

8. Готовність до змін

Не бійтеся непередбачуваних обставин, адже життя складається із несподіванок. Краще навчіться сприймати сюрпризи долі як нові можливості:

Якщо ви залишаєте у своєму житті місце для непередбачуваного, ви можете сприймати ці події к запрошення до захопливої подорожі. Скажіть bonjour примхам життя. У цьому і є «О-ла-ла»!

секрети французького шарму

9. Ви – художник!

Усвідомте, що ви – творець і художник власного життя. Ви самі вирішуєте, як проявити свій внутрішній світ, і самі можете додати яскравих барв у кожний день. Будьте зіркою своєї власної вистави!

10. Баланс і гармонія

Будьте самими собою! В цьому і полягає головний секрет завжди елегантних і вишуканих француженок. Гармонія вашого внутрішнього та зовнішнього світів даруватиме вам впевненість в собі і огортатиме таємницею. І для цього зовсім не потрібно їхати у Францію! Відчуття «О-ла-ла!» – це унікальне внутрішнє «я», котре завжди з вами, воно чекає лише, щоб його відкрили.

Уявіть світ, у якому всі жінки вирішили бути самими собою, природними і прекрасними. Це і є відчуття «О-ла-ла!», і воно доступне кожній. Потрібно лише зазирнути у своє серце

За матеріалами книги Джеймі Кет Каллан «О-ла-ла! Секрети французького шарму».