Сміх – могутня зброя у вмілих руках. Всього кілька вдалих жартів, і ось будь-яка ситуація вже сприймається зовсім по-іншому! Теж ж саме стосується і книг, які стають набагато кращими, коли містять трішки витонченого гумору. Цікаві книги для жінок, що люблять і вміють щиро посміятися, можуть стати справжніми знахідками. І хоч насправді цінні екземпляри трапляються, на жаль, не так вже й часто, але вони існують!

Ми не будемо розподіляти книги по місцях чи складати рейтинги. Просто перерахуємо 5 хороших прозових творінь, які не лише зацікавлять вас сюжетною лінією, але й примусять неодноразово посміхнутися під час читання!

1. Олена Андрейчикова. Таємне понеділкування.

Збірка коротких оповідань від письменниці з Одеси просто не може бути позбавленою тонкої іронії! І хоча книга розповідає про різні випадки: і веселі, і сумні, гумор залишається її беззаперечною родзинкою.

Коли я дозволяю собі помріяти, то уявляю себе його дружиною. Так-так, дружиною мого простого менеджера. … Якось я залишилася б удома в понеділок, зробила б чорні стрілки о десятій ранку, надягла б прозорий шовковий халат, відкоркувала б пляшку першокласного шампанського і кохалася б з моїм інтелігентним менеджером середньої ланки. Що йому вартує взяти лікарняний раз на три роки?

Читайте також: ТОП-5 книг для жінок, що хочуть розібратися в собі й жити щасливо

2. Грем Сімсіон. Проект «Розі»

Історія про надміру педантичного сорокарічного вченого-генетика, який серйозно планує проект «Дружина» з метою пошуку ідеальної кандидатки на цю роль, просто фонтанує смішними подробицями! Варто прочитати хоча б для того, щоб зрозуміти, що інколи спонтанність і відсутність плану – це і є найкращий план.

Мене не турбувало, чи сподобається їй, як я готую. Однак стало очевидним, що вона не підходить вже по трьох пунктах: запізнюється, не займається спортом, не готує. Я був майже впевнений, що є ще й четверта вада: малоймовірно, що фах офіціантки та бармена пов’язаний з активною інтелектуальною працею. Продовжувати стосунки не було сенсу.

цікаві книги для жінок

3. Александра Поттер. Мрій обережніше

Що б ви забажали, якби вам у руки раптом потрапила чарівна паличка? Не варто поспішати, адже наші мрії мають здатність збуватися, і це не завжди йде на користь. Саме про це йдеться в книзі, соковито приправленій тонким британським гумором!

Я вже починаю підозрювати якийсь підступ – аж занадто все добре! – але тут він мене добиває. Бере за руку! На очах у всіх. І мені навіть не довелося його про це просити! Можливо, для більшості людей це звичайна річ, але для мене це маленьке диво. Я звикла до мужчин, котрі як вогню бояться ППК (публічних проявів кохання).

4. Катажина Грохоля. Ніколи в житті!

Ця розповідь про пошуки справжнього кохання, замасковані героїнею навіть від себе самої, чимось нагадує історію знаменитої Бріджит Джонс. Ті ж самі душевні терзання, потік сумбурних жіночих думок та незручні моменти зображені з чудовим гумором. Чого вартий один лише опис підготовки до побачення за суперечливими порадами глянцевих журналів!

Отже, до побачення я готова – звісно, коли буду непорочною білявкою з чорним волоссям, худорлявою, але з пишними формами, з п’ятим розміром бюсту, але таким, що легко вміщується в чоловічій долоні (одній). Тоді я вдягну на одну коротку, а на другу довгу ногу панчохи та червоні черевички. Накину прозору сорочку та сукню з тисячею гудзиків. Подамся у цьому вбранні на кухню та приготую якусь легку, але жирну їжу, бо він любить поїсти.

цікаві книги для жінок

5. Ейлін Кук. «Передбачення»

Смішна і повна курйозних моментів історія про те, як дівчина намагається повернути колишнього хлопця. Заради високої мети вона оголошує себе «провидицею» і за допомогою містичних  атрибутів намагається переконати нову подружку свого екс-коханого розійтися з хлопцем. Закінчиться все дуже неоднозначно і точно буде весело!   

Я падаю на бетонну підлогу і закочуюсь за прилавок з медом та варенням із якихось незрозумілих фруктів і одним ривком затягую сюди ж свої сумки. З-під скатертини я бачу туфлі Дага, до яких вже приєдналася пара яскраво-рожевих шпильок. Яскраво-рожеві туфлі, щоб просто сходити за покупками?! Подумати тільки, якою ж непрактичною потрібно бути!

Звичайно ж, перераховані цікаві книги для жінок не претендують на звання серйозної прози, яка піднімає складні життєві питання. Зате ці історії описані з відмінним гумором, що обов’язково відволіче вас від щоденних проблем! Читайте хороші книги, смійтеся від душі і піднімайте собі настрій!