книги для жінок

Деякі книги для жінок – це не просто приємно проведений час, а щось набагато важливіше. Вони дають відповіді на одвічні запитання, надихають і примушують поглянути на себе зі сторони, а це інколи буває дуже корисно, правда ж?

Такі книги здатні змінити світогляд, допомогти розібратися в причинах власних негараздів і спрямувати до позитивних змін. Ось чому ми підготували підбірку саме такої мотивуючої літератури.    1. «Між треба і хочу: знайди свій шлях і дотримуйся його», Ель Луна

Розпочнемо наш перелік із яскравої та надихаючої книги «Між треба і хочу: знайди свій шлях і дотримуйся його» авторства художниці Ель Луни. Вам же відоме відчуття невизначеності на рахунок того, чи на повну ви використовуєте свої таланти, чи реалізуєтесь в покликанні і чи взагалі знайшли його? З такими ж проблемами в свій час зіштовхнулася і авторка книги: їй, як і нам всім, доводилося щодня обирати між тим, що треба робити, і тим, що хочеться. Свій досвід вирішення цієї дилеми вона і описала в книзі.

Обираючи своє «хочу», ви надихаєте й інших йти цим шляхом. Дотримуючись свого покликання із дня у день, впливаєте не лише на те, що створюєте для своєї роботи, а й на те, ким стаєте. Ось так робота і життя зливаються в одне ціле. Обираючи «хочу», ви створюєте себе.

книги для жінок

2. «Включайся: жінка, робота і воля вести за собою», Шерил Сендберг

Наступна книга буде дуже цікавою для жінок, які хочуть одночасно посидіти на двох стільчиках: мати і міцну сім’ю, і гарну кар’єру. Довгий час вважалося, що це в принципі неможливо, адже за рахунок одного завжди страждає щось інше. Але книга Шерил Сендберг «Включайся: жінка, робота і воля вести за собою» вдало розкладає по поличках всі нюанси балансування між цими двома сферами жіночого життя.

«Намагатися встигнути все, ще й зробити все бездоганно – найкращий спосіб стати нещасною. Досконалість – наш ворог»

книги для жінок

3. «Французька дружина: мистецтво перетворювати рутину на свято», Дженніфер Л. Скотт

А ось ця книга сподобається тим, хто хоче наповнити вишуканістю та шармом кожний свій день. Як говорить авторка, будь-яка жінка може організувати собі щасливе, стильне й приємне домашнє життя, незалежно від кількості грошей у її розпорядженні. Книга навчить вас налагоджувати побут, доглядати за собою, правильно підбирати гардероб та бути завжди готовою до прийому гостей. І хоч написана вона американкою, а ще й про французький стиль життя, українкам прочитати її теж не завадить – хоча би для хорошого настрою! 

«Ми не повинні відмовлятися від мрії, але поки вона не здійснилася, не варто нехтувати і своїм теперішнім життям»

книги для жінок

Читайте також: Як поновити жіночу енергію: 5 способів покращити ваше життя

4. «Мені знову нічого одягти», Дженіфер Баумгартнер

Ваша шафа не закривається від величезної кількості одягу, а вийти в люди знову немає в чому? Ви купуєте нові речі, але не отримуєте від них задоволення або навпаки – ніяк не можете позбавитися старої заношеної сукні? Тоді терміново читайте книгу «Мені знову нічого одягти» від психолога та експерта по стилю Дженіфер Баумгартнер. Головна її думка полягає в тому, що гардероб – це дзеркало жіночої душі, тому причини нашого гарного чи не дуже зовнішнього вигляду слід шукати набагато глибше.

«Наші шафи для одягу – вікна в наше внутрішнє життя. Своєю манерою одягатися кожний хоче щось розповісти або приховати»

книги для жінок

5. «Проект щастя», Гретхен Рубін

І наостанок запропонуємо вам досить оригінальну книгу «Проект щастя» від Гретхен Рубін. Починається вона з роздумів авторки – заміжньої жінки та матері, у якої ніби-то й немає причин для депресії, але вона не відчуває себе щасливою. Щоденний біг по колу та нудні сімейні будні затягують у вир, а щастя… Де воно, і що це таке взагалі? Письменниця підійшла до вивчення цього питання дуже грунтовно і розробила своєрідний план дій, що веде до щасливого життя. Багато чого цікавого з цієї книги можете взяти і ви!

«Деякі люди нещасні тому, що просто лінуються бути щасливими. Для щастя потрібно бути енергійною та дисциплінованою людиною»

книги для жінок

Читайте хороші книги і вдосконалюйтесь, а ваше життя хай буде таким, як ви самі його уявляєте!