як зробити гарне селфі

Слово «селфі» вже давно увійшло в наш лексикон, а світлини, на яких користувачі сфотографували самих себе, переповнюють соцмережі. Але чомусь у одних людей автопортрети на смартфоні виходять красивими і збирають багато лайків, а у інших – не викликають взагалі ніякої реакції (лайк від вашої найкращої подруги не рахується). То як зробити гарне селфі, яке буде не соромно запостити в Інстаграм? Розповідаємо!Ось кілька лайфхаків, що допоможуть вам зробити красиве селфі на кілька сотень лайків:

1. Обирайте правильне світло

Ідеальне світло для селфі – природнє денне. Хоча і при штучному можна зробити гарне фото, але тут вже потрібно вміти правильно налаштувати параметри камери. Завжди ставайте навпроти джерела освітлення, інакше можуть бути засвічення та світлі плями на фото.

як зробити гарне селфі

На цьому фото сонце позаду дівчини зробило зображення нечітким і розмитим

2. Слідкуйте за заднім планом

На вашому селфі не повинно бути зайвих предметів, що відволікатимуть увагу від вас. Ніяких дітей, що випадково потрапили в кадр, «п’ятих точок» перехожих, що віддаляються, чи, не дай Боже, розкиданих по кімнаті шкарпеток! Тільки ви власною персоною!

Читайте також: Фотограф із Бангладеш показав, як створюються красиві фотографії (відео)

3. Знайдіть вдалий ракурс для фото

Для цього можна потренуватися, зробивши кілька пробних кадрів. Інстаблогери рекомендують тримати смартфон трішки зверху і фотографуватися не в анфас, а ледь повернувшись до камери боком.

як зробити гарне селфі

4. Відредагуйте фото

Для невеликої корекції фото можна скористатися спеціальними фільтрами та додатками для ретуші – наприклад, Facetune, VSCO чи іншими. Тут головне – не перестаратися! Можна зовсім трішки погратися з яскравістю чи контрастом, спробувати один-два фільтри та прибрати дрібні недоліки, але не варто повністю змінювати обличчя – це завжди помітно.

5. Будьте природніми

Не приймайте для селфі штучних поз і не витягуйте губи «качечкою» – це вже давно вважається поганим тоном. Намагайтеся бути природніми і посміхайтеся – такий підхід завжди спрацьовує!

як зробити гарне селфі

Неприродньо витягнуті губи – не найкращий варіант для селфі

Фотографуйтесь у гарному настрої, обирайте нестандартні локації, оригінально підписуйте свої фото, не забувайте про наші лайфхаки – і зовсім скоро ваш Інстаграм стане набагато красивішим! Вдалих вам селфі і багато лайків!

як зробити гарне селфі