Всі ми любимо дивитися на красиві фотографії, де мить, здається, застигає в часі. Вибух, вітер, падаючі предмети, бризки води – на фото все це виглядає дуже ефектно, але як фотографам вдається спіймати такий момент – невже тут не обходиться без магії? Більшість фотохудожників воліють не розкривати таємниць майстерності, але Ашрафул Арефін (Ashraful Arefin) із Бангладеш охоче ділиться цікавими нюансами своєї професії.

Ashraful Arefin

Ашрафул Арефін з дитинства цікавився живописом та малюванням, і навіть обрав своїм фахом професію графічного дизайнера. В 2013 році він захопився фотомистецтвом і зрозумів, що це і є його справжнім покликанням.

Читайте також: Прихована сторона красивих фотосесій від бразилійця Гілмара Сільви

Фотографії Ашрафула і справді зачаровують, даруючи відчуття маленької казки посеред буденності. Він створив декілька прекрасних серій світлин: із квітами, мініатюрними транспортними засобами, ліхтариками та іншими предметами.

А його підбірка фотографій з кроликами чарівна по-особливому!

Читайте також: Діснею би сподобалось! Сучасні принцеси із мультиків від ілюстраторки Isabelle Staub

Як створюються красиві фотографії

У своїй роботі хлопець намагається зафіксувати красу простих речей, використовуючи для цього нескладні методи. На своєму особистому сайті Ashraful Arefin Photography він ділиться таємницями майстерності: показує, як досягти ефекту розвіяних пелюсток на фото чи правильно відредагувати зображення у фоторедакторі. 


Як бачимо, для створення чудових фото не потрібно ніяких чарів – тільки трішки спеціальних знань і багато кропіткої праці. Надихайтеся красивими фотографіями і знайте, що чарівники живуть серед нас!