Ідеальна зовнішність моделей, неймовірне освітлення, фотогенічні пози і фантастичний результат – саме таким ми звикли бачити кінцевий результат роботи професійних фотографів. Та чого там, навіть звичайні інстаграмери вже навчилися вдало користуватися спеціальними фільтрами. Завдяки таким прийомам будь-яка фотосесія може стати неперевершеною і викликати непідробну заздрість фоловерів! Але чи все так досконало зі зворотної сторони камери? Звичайно ж, ні!

фотосесія

Читайте також: Фотограф із Бангладеш показав, як створюються красиві фотографії (відео)

Фотосесія з секретом

Необроблені фотографії часто мають певні недоліки, які потім ретельно ретушуються та маскуються фотографами. Але є серед фотоспеціалістів і такі, що сміливо відкривають усім бажаючим зворотну сторону романтичних світлин! Один з них – бразильський фотохудожник Гілмар Сільва (Gilmar Silva), який щедро ділиться професійними секретами на своїй Інстаграм-сторінці @gilmarphotos.

Gilmar Silva

Gilmar Silva

Гілмар Сільва спеціалізується на ніжних фотосесіях майбутніх матусь та чуттєвих весільних світлинах. Його роботи справді чудові, і тим цікавіше спостерігати, як зі звичайних фотографій звичайних людей він створює казку! Бразилієць навіть запустив спецпроект під назвою LUGAR & PHOTO («Місце & Фото»), в рамках якого показує, що чарівні фотознімки часто народжуються в найзвичайнісіньких і навіть непримітних локаціях!

Ну як, переконалися, що для красивої фотосесії не обов’язково шукати особливі місцини чи мати досконалу зовнішність? Звичайно, для гарного результату потрібен не лише фотоапарат, а й хоча б мінімальні знання основ фотомистецтва, але шанси є у всіх – експериментуйте!

Фото: @gilmarphotos