ніжність

Американка Рупа Саттон (Rupa Sutton) із Г’юстона, штат Техас – мама, фотограф і велика любителька домашніх тварин. Їх у неї чимало: чотири собаки, два коня, кошенятко і четвірка надзвичайно милих папужок, які проявляють справжню ніжність та любов один до одного! Усі вони – визнані зірки Інстаграму, адже сторінка Рупи @freyaeverafter_, де вона регулярно викладає фото своїх улюбленців, має вже понад 220 тисяч читачів!
Неймовірна ніжність на казкових фото

Як говорить сама фотохудожниця, з такою кількістю домашніх улюбленців у неї завжди є багато приводів взяти в руки камеру. Жінка любить спостерігати за іграми своїх тварин та їх прив’язаністю один до одного.

ніжність

Але найбільше її захоплюють маленькі кольорові папужки, фотографувати яких – одне задоволення!

Я вражена їхньою красою та інтелектом! Любов між папужками – така ж велика, як і кохання між справжніми парами. Вони обіймаються, доглядають і турбуються один про одного щоденно.

Потрібно віддати цій жінці належне – вона дійсно вміє вдало спіймати в об’єктив красиву мить. За допомогою макрозйомки фотохудожниця звертає увагу на найдрібніші, але важливі деталі: малесенькі пір’їнки, крихітні війки пташок, шерстинки та інше. А далі починається справжня магія: трішки майстерності та почуття стилю в комбінації з можливостями фотошопу перетворюють фотографію на казковий шедевр!

Читайте також: 10 причин, чому домашні улюбленці повинні бути у вашій сім’ї!

Фотографія для мене – це фіксація моменту, що розповідає історію або передає емоцію. Я хочу показати людям той світ, який існує навколо нас, але який ми не завжди бачимо. Також люблю процес редагування, під час якого я можу дозволити моїй творчості летіти вперед без перешкод.

Важко не погодитись – фотографії Рупи Саттон у приємних пастельних кольорах чудово передають ніжність, любов та спокій, які притаманні тваринкам. І це надихає! А що про це думаєте ви?