як зняти стрес

Нескінченні домашні справи, регулярний завал на роботі, контроль домашніх завдань у дітей і щоденне куховарство – все це виснажує наші сили і не залишає часу на себе. В таких умовах недовго і змарніти, а цього допускати аж ніяк не можна! Ось чому питання, як зняти стрес і відновити свої сили, у багатьох жінок стоїть на першому місці.

Якщо у вас немає можливості влаштувати собі повноцінний відпочинок хоча б на кілька днів, тоді скористайтеся цими простими способами для зняття напруги вдома.

1. Масаж ніг

Якщо після напруженого дня ваша друга половинка з ніжністю помасажує вам стопи, це буде ідеально! Але навіть якщо цей сценарій видається вам нереальним, завжди можна знайти спосіб досягти бажаного. І найпростіше, що ви можете зробити – придбати собі хороший масажер для ніг! Тільки уявіть, як чудово буде нарешті роззутися, сісти на диван і розслабити свої ніжки… Стрес як рукою зніме!

масажер для ніг

2. Ароматерапія

Ви ще й досі не вірите в чарівну силу ароматів? Дарма, адже їхній вплив на нашу психіку насправді дуже сильний. Переконатися в цьому легко: після важкого дня запаліть ароматичну свічку або аромалампу і швидко відчуєте, як всі ваші буденні справи відлітають кудись далеко… Головне в цій справі – обрати правильний аромат. Для зняття стресу краще брати ефірні масла лаванди, бергамоту, валеріани, кедру або цитрусових.

як зняти стрес

3. Спілкування з домашніми улюбленцями

Власники пухнастих «антистресів» добре знають, що всього кілька хвилин вечірнього спілкування з ними відразу заспокоюють і дарують безліч позитиву! Погладьте котика або пограйтеся з песиком, і стрес кудись подінеться сам по собі, адже домашні тваринки дуже гарно «забирають» весь негатив. Вчені кажуть, що спостереження за птахами або за рибками в акваріумі має аналогічний ефект, тому не відмовляйтеся від цього способу.

як зняти стрес

4. Медитаційні відео

Знайдіть на ю-тубі канал із розслаблюючими відео і спробуйте відпочити під час їхнього перегляду. Це можуть бути красиві зйомки природи під легку мелодію, просто спокійна музика, медитації або навіть кількагодинні зйомки каміну з потріскуючими в ньому дровами. Допомагає стовідсотково – просто спробуйте! Можете почати із каналу Scenic Relaxation:

5. Свіже повітря

Як зняти стрес? Вийти на свіже повітря, і не кажіть, що ви не знали про цей найпростіший спосіб розслабитися! Найкращий варіант – прогулянка в зеленій зоні (парк, сквер або ліс). Якщо ж можливості вийти з дому немає, постійте хоча б на балконі або біля відкритого вікна! До речі, навіть на балконі багатоповерхівки при бажанні можна облаштувати затишний заквітчаний куточок, в якому буде приємно пити свій вечірній чай.

балкон

Тепер вам відомо, як зняти стрес в домашніх умовах за допомогою нескладних дій. Головне – використовувати ці способи і давати можливість організму відновлюватися! Вчіться розслаблятися, адже від цього вміння суттєво залежить ваше ментальне і фізичне здоров’я. Залишайтеся спокійними, і буде вам щастя!

Читайте також: Ви повинні знати про ці методи релаксації: 10 способів швидко зняти напругу