Як знайти баланс в житті

Ви помічали, як складно іноді буває віднайти баланс? Намагаєтесь більше працювати над стосунками в сім’ї – на роботі відразу завал. Займаєтесь кар’єрою – страждають діти. Приділяєте більше часу рідним – не залишається й півгодинки на себе… Ця ситуація добре знайома багатьом жінкам, але не кожній вдається врегулювати її правильно і без зайвих пожертв. То як знайти баланс в житті, і чи можливо це взагалі?


Що ми робимо не так

Справа в тому, що більшість з нас намагаються приділяти увагу різним сферам свого життя, постійно заходячи то з одного, то з іншого боку. А починати потрібно з центру! Де він знаходиться? Ви здивуєтесь, але центр вашого життя – це ви! Щоб навести лад та віднайти баланс, ви повинні в першу чергу прийняти та полюбити себе такою, як ви є. Психологи вважають так: якщо вам вдасться віднайти свою внутрішню гармонію, то й інші сфери вашого життя поступово гармонізуються.

Як знайти баланс в житті

©Golos.io

Як знайти баланс в житті: полюбіть себе!

Пропонуємо вам виконати просте завдання, яке може показати цікаві результати. Відкладіть ненадовго всі свої нагальні справи, знайдіть спокійне місце і подумайте, чи можете ви дати ствердну відповідь хоча б на одне з наступних запитань:

  • Відчуваєте невпевненість в собі, постійно хвилюєтесь, що про вас подумають інші, уникаєте публічних виступів?
  • Вам не подобається власне відображення у дзеркалі?
  • Ви не вмієте любити та цінувати себе?
  • Ви самотні, а всі ваші стосунки закінчуються дуже швидко?
  • У вас немає взаєморозуміння з чоловіком і здається, що вся романтика залишилася десь далеко позаду?
  • Ви не можете знайти спільну мову з власними дітьми, незважаючи на все, що ви для них робите?
  • У вас складні стосунки з батьками?
  • Вам набридла ваша робота, але ви не знаєте, як знайти своє призначення і боїтеся кардинальних змін?
  • Відчуваєте внутрішню пустку, і вам здається, що ви живете чужим життям?
  • Ніяк не можете розібратися у власних бажаннях і відчуттях?

Якщо хоча б на одне з цих запитань ви відповіли ствердно, значить, у вас є проблема зі сприйняттям і прийняттям себе. Ви повинні переглянути своє відношення до себе як до особистості й спробувати полюбити себе! Ось побачите, як тільки вам це почне вдаватися, зміни на краще не примусять себе чекати.

Як знайти баланс в житті

©Radiant You

Що таке любов до себе

Не варто плутати любов до себе із егоїзмом чи нарцисизмом. Любити себе не означає ставити себе вище за інших. Насправді це просте і природнє відчуття, яке дозволяє вам перебувати в гармонійному, збалансовану стані; відчувати себе більш впевнено, виважено та спокійно, а також поважати все, що ви робите і говорите. Це також значить і прощати себе за помилки минулого, не звинувачувати себе у всіх негараздах і не картати впродовж довгих років. Ви не повинні й порівнювати себе з кимось іншим, адже ви – унікальна людина.

Щоб полюбити себе, не потрібна жодна причина, адже вже самим своїм існуванням ви заслуговуєте на це! Турбуйтеся про своє тіло, не засмічуйте свій розум, цінуйте своє життя і побачите, як воно поступово прийде до бажаного балансу!

Читайте також: Бізнес-леді з парасолькою від сонця, або куди зникла жіночність