Жіночність

Ви коли-небудь замислювалися над запитанням, куди зникли капелюшки й сонячні парасольки, які уособлювали справжню жіночність? Чому ми купуємо красиві сукні тільки для особливих подій, і які вони, ці події? А, можливо, кожний день нашого життя – це вже особлива подія?Куди загалом зник образ жінки, тієї ніжної, тендітної, з мереживами й білою хустинкою?
Все змінилося – інші цінності та пріоритети правлять світом, в моді бізнес-леді, сильні жінки, самостійні, всевміючі… «Зараз інше життя, – кажуть вони, – я повинна бути сильною, я можу розраховувати тільки на себе, лицарі давно розтанули…»

Частково погоджусь, сьогодення диктує свої правила, та чи означає це, що нам обов’язково потрібно надягати маску? Бути тими, хто, як говориться в приказці – і коня на скаку, і в палаючий будинок…? Заховати кудись глибоко власну жіночність і гордо вчитися виживати, та ще й дітей виховувати на такий же манер? Навряд чи.

Жіночність

©Pexels

Жінки, які вирішують все самі

Одного разу, коли ми з подругою самостійно відремонтували металопластикові двері, а опісля разом вирішили замінити колесо в моєму авто, до нас підійшов знайомий, який спостерігав цю картину. В нього був ошелешений вигляд, і єдиним його запитанням було: «Дівчата, а ви точно дівчата? А вам мужчини в принципі потрібні?» В цю мить я замислилась…

А що, якщо я дійсно (говоритиму конкретно про себе) надто багато на себе беру? Адже насправді це зовсім не те, про що я мріяла з дитинства! Проте я настільки звикла вирішувати все сама, що у мене навіть думки не виникло попросити про допомогу. І головним є те, що це не мужчини не хочуть нам допомагати – це ми розучилися бути слабкими!

Жіночність

©Couponbox.com

В який же момент все змінилося, і як повернути собі жіночність?

Вже декілька років я спостерігаю за сильними, самодостатніми жінками, які завжди з усім справляються самі. Колись я й себе до них відносила, навіть пишалася цим. Проте більше не хочу!

Я дійшла до висновку, що всі такі жінки живуть за принципом «Я повинна». Категорично неправильним, як на мене, принципом! Жити в гармонії й отримувати насолоду від кожної миті життя – ось що я повинна! Сама для себе. І «борг» оцей мені ще довго відпрацьовувати.

Звичайно, це не означає, що жінкам варто відмовитися від власних обов’язків, однак переглянути їх точно необхідно. Не бути більше рабою життєвих обставин і навколишньої думки – ось що важливо.

Жіночність

©Pinterest

Природа розумна, в ній все гармонійно, і саме жінка – найвищий прояв цієї гармоніі. І якщо кожна з нас усвідомить власну досконалість і глибину, то й відношення до життя зміниться. І очі відкриються, і «друге дихання»… Ми зрозуміємо, що живемо сьогодні, і що кожний день – неповторний і сповнений чудес! І те, що всередині, – те дивне шосте чуття – підкаже нам все, бо насправді все давно вже продумано. Все в нас самих, просто ми розучилися чути…

Автор: Наталія Скрипнюк

Читайте також: Влучні вислови і цитати про жінок українською