Як вибрати обручки

Купівля весільних обручок – хвилюючий і одночасно непростий процес, адже ви, ймовірно, ще ніколи не робили цього раніше! Спробуйте сприймати це як цікавий досвід разом з вашим партнером, адже прикраси купуються для вас обох. Якщо ж ви маєте певні сумніви і не знаєте, як вибрати обручки вашої мрії, читайте наші поради.

Щоб підібрати ідеальні обручки https://zarina.ua/ru/catalog/kolca/obruchki, які служитимуть вам впродовж довгих років щасливого сімейного життя, прислухайтеся до рекомендацій професійних ювелірів.

1. Врахуйте свій особистий стиль

Подумайте, якими коштовностями ви вже володієте і що привертає вашу увагу, коли ви ходите по магазинах. Задайте собі кілька запитань:

• Ви надаєте перевагу виробам з білого чи жовтого золота?

• Чи є у вас діамант конкретного огранювання, якому ви віддаєте перевагу?

• Ваш стиль можна назвати більш модним і сучасним чи традиційним і класичним?

Перегляньте ювелірні вироби, які ви вже маєте, і спробуйте визначити свій особистий стиль. Оберіть те, що найкраще відображає вашу сутність, тому що прикраси справді стають частиною вас, а з часом можуть перетворитися на реліквію, яку передають майбутнім поколінням.

Як вибрати обручки, весілля

2. Як обрати обручки: встановіть бюджет

При покупці обручок важливо мати чіткий бюджет. Це не тільки допоможе вам знайти прикраси, які ви можете собі дозволити, але й допоможе уникнути розчарувань. При цьому не думайте, що скромний бюджет не дасть вам можливості вибрати індивідуальний варіант, який вам подобається. Існує поширена помилка, що створення власних весільних обручок на замовлення обійдеться дорожче, але насправді ви можете звернутися з таким проханням до ювеліра і уточнити всі деталі.

3. Купуйте обручки заздалегідь

Планування весілля пов’язане з багатьма деталями, тож за тиждень до цієї події доведеться хвилюватися про багато речей. Не робіть так, щоб ваші обручки були останнім пунктом у списку, адже їхній пошук займає багато часу. Можливо, ви захочете відвідати кілька ювелірних магазинів або вивчити асортимент інтернет-сайтів, довго обдумуючи варіанти. Це та прикраса, яку ви будете носити все життя, тому переконайтеся у правильному виборі.

Як вибрати обручки

4. Обирайте разом

Оскільки ви будете носити обручки разом, їхня купівля може стати для вашої пари цікавим спільним досвідом. Обидва партнери повинні бути залучені в процес, щоб переконатися, що в кінцевому підсумку вони отримають саме те, що їм подобається. Це також радісна подія, яку пари повинні ділити на двох як частину їхніх романтичних стосунків.

5. Враховуйте свій спосіб життя

Як переважно проходить ваш день: за письмовим столом в офісі чи більш активно? Відповідь на це питання допоможе визначити, який дизайн обручок вам підходить найкраще. Якщо ви ведете активний спосіб життя, але не хочете жертвувати блиском, розгляньте прикраси з дорогоцінними каменями, «втопленими» в обручку або навіть схованими всередині. Це не дозволить їм чіплятися за одяг і забезпечить безпеку каменів.

Отже, тепер вам відомо, як вибрати обручки для свого весілля. Підійдіть до цього процесу з відповідальністю, але не забудьте також отримати задоволення від купівлі!