Каріна значення імені

Каріна – рідкісне жіноче ім’я, власниця якого матиме незвичайну долю. Вона є справжнім борцем по життю, а її сміливості та внутрішній силі можуть позаздрити навіть чоловіки! Тож у нашому матеріалі розповідаємо про наполегливу та енергійну жінку на ім’я Каріна, значення імені та її характер.

Каріна: значення імені та його походження

Ім’я Каріна є досить молодим, тому віднайти його коріння не так вже й легко. Існує кілька теорій походження цього імені. Дехто вважає, що воно походить від римського родового імені Carinus, яке в перекладі означає «мила», «дорога». Також існує версія арабського походження від імені Каріма, що означає «щедра». Згідно ще з однією теорією, ім’я походить від італійського імені Кара, котре перекладається як «улюблена».

Ім'я Каріна має декілька зменшувально-пестливих форм: Карінка, Кара, Каречка, Каріночка, Ріна.

Коли відзначають іменини Каріни

Каріни можуть святкувати свій День ангела кілька разів на рік:

  • в лютому: 2;
  • в березні: 9 і 24;
  • в квітні: 29;
  • в червні: 11;
  • в серпні: 2;
  • в вересні: 15;
  • в жовтні: 17;
  • в листопаді: 7 і 25;
  • в грудні: 31.

Скористайтеся цим переліком і привітайте знайомих Карін красивою листівкою!

привітання з днем ангела Каріни

Характеристика імені

Каріна – яскрава та імпульсивна жінка, характер і поведінка якої зазвичай залежать від пори року, в яку вона народилась. Зимовій Каріні притаманні такі риси як принциповість та гордовитість. Каріна, народжена навесні, – скритна й таємнича натура. Літні Карінки відрізняються своєю щирістю, доброзичливістю й неординарністю. Осіння ж Каріна – жінка дуже розумна й розважлива.

Каріна в дитинстві

Маленька Каріночка – це дивовижна дівчинка, яку з раннього дитинства вирізняє її норовливий характер. Вона смілива, наполеглива, запальна та готова йти до кінця, аби досягнути своєї мети. Дівчинка любить привертати до себе увагу та вражати однолітків неординарними, а інколи й ризикованими вчинками. Навіть у такому юному віці Каріна має загострене почуття справедливості і завжди заступається за тих, з ким вчинили несправедливо. Така риса характеру дозволяє їй стати лідером серед інших дітей. Варто також додати, що в шкільні роки Каріна виділяється з-поміж однокласників, адже вона досить ініціативна й рішуча.

Дівчинка намагається гарно вчитися, щоб отримувати хороші оцінки та похвалу від батьків. Вона добре розуміє, що досягти бажаних результатів можна лише приклавши максимум зусиль. Але разом з тим учителі відзначають непосидючість та надмірну активність Каріни. Батькам дівчинки слід звернути увагу на акторські здібності доньки, яка частенько полюбляє «грати на публіку», і якій подобається знаходитись в центрі уваги. Саме такі якості характеру знайдуть своє вираження у театральному гуртку.

дівчинка

Каріна в дорослому віці

Доросла Каріна – енергійна, впевнена, вольова жінка з високою самооцінкою. Вона лідер по своїй природі, а також чудовий організатор. Не боїться йти на ризик, адже у неї прекрасно розвинена інтуїція. Успіх в кар’єрі та підвищення на посаді зовсім не псують характер Каріни, завдяки цьому вона стає лише впевненішою в собі. Слід враховувати і той факт, що в роботі власниця цього імені не терпить одноманітності.

Жінці подобається мати справу з людьми, тому вона буде прекрасним працівником у соціальних сферах, які пов’язані зі спілкуванням. Їй під силу стати чудовою телеведучою, артисткою, журналістом, педагогом, майстром краси. А оскільки Каріна дуже любить подорожі та є багатогранною й непосидючою натурою, їй також підійде робота, яка передбачає часті відрядження, наприклад туристичного агента чи репортера.

Каріна має багато вірних друзів і сама вміє дружити. Вона ніколи і ні за яких обставин не зрадить близьку людину, і в будь-якій ситуації готова підтримати та прийти на допомогу. Проте є у жінки і кілька негативних рис характеру – вона егоїстична і ревнива. Завжди хоче бути єдиною в центрі уваги, і всі погляди повинні бути прикуті лише до неї. Тому Каріна терпіти не може конкуренток. Усім, хто претендує на її місце, треба бути дуже обережним у спілкуванні з нею!

дівчина в сонячних окулярах, літо

Каріна в коханні

Жінка на ім’я Каріна – це одночасно і прагматична, і романтична особистість. Її душа потребує романтики та лірики. Ще з дитинства Каріна вірить в казки. Вона дещо ідеалізує свого майбутнього обранця та мріє про принца на білому коні. Тому в реальному житті їй досить складно знайти чоловіка, який відповідав би усім її вимогам. До того ж, зробити вибір жінці заважає її суперечливий характер. Сьогодні вона хоче бачити біля себе сором’язливого, мрійливого залицяльника, а завтра – сміливого, рішучого та брутального мачо.

Найкомфортніше Каріна почуватиметься поряд з чоловіком, який має більш м’який характер, ніж у неї. Адже вона отримує неабияке задоволення від відчуття, що чоловік залежний від неї! Досить щаслива сім’я у жінки буде зі спокійним, дещо таємничим чоловіком, який підтримуватиме свою загадковість, аби його темпераментна дружина не нудьгувала поряд з ним.

Найбільша вірогідність міцних стосунків у Каріни з чоловіками на ім'я Андрій, Борис, Леонід, Олег, Юрій, Марк, Тимур. А от з Валерієм, Василем, Віктором, Володимиром, Святославом, Павлом, Степаном жінці не варто будувати стосунки.

Важливі та доленосні події в житті Каріни відбуваються: у 18, 25, 40 та в 63 роки.

Сподіваємось, наш матеріал вам сподобався. Тепер ви знаєте, який характер має Каріна, значення імені цієї запальної жінки та її долю. Діліться статтею з друзями і надсилайте її знайомим Карінам!

Текст: Тетяна Вечера

Читайте також: День ангела Людмили: що означає це ім’я та коли святкують іменини