Кожен професійний рибалка хоча б раз чув про бренд Garmin, а також про ехолоти та картплотери цього виробника. Компанія Garmin виробляє як ехолоти, так і інше навігаційне обладнання, спортивні годинники та фітнес-браслети. Цей бренд є дуже популярним серед покупців у всьому світі. Ехолоти Гармін не такі відомі, як навігаційне або фітнес-обладнання. Це пояснюється тим, що професійних рибалок набагато менше, ніж автомобілістів та людей, які займаються спортом.

Чим пояснюється популярність ехолотів Garmin

Купуючи будь-яке обладнання, в першу чергу ми звертаємо увагу на його вартість, адже в кожного з нас є бюджет, за межі якого ми вийти не можемо. І ехолот Гармін, звісно, не виняток. Ціна цього обладнання варіюється залежно від функціональності: моделі з базовими функціями мають мінімальну вартість, але є й дорогі плотери для професійної риболовлі.

Визначившись із сумою, яку ви плануєте витратити на покупку, потрібно подивитися на функціональні можливості ехолота. Чим більше функцій матиме обладнання, тим вищою буде його вартість.
Рибальські ехолоти Гармін відрізняються тим, що навіть в найдешевших моделях використовуються якісні, надійні та сучасні технології.

ехолот Garmin

Дисплей ехолота

Гармін – це один із небагатьох виробників, які випускають ехолоти як з горизонтальним, так і з вертикальним екраном. Його роздільна здатність та розмір діагоналі також безпосередньо залежать від вартості. Є моделі з дисплеєм 3,5 дюймів – для тих, хто віддає перевагу маленьким ехолотам. Але є й бортові монітори з діагоналлю на 12 дюймів! Звичайно, на них зображення буде більш чітким та насиченим.

Опції налаштувань

Ехолот для риболовлі Гармін можна налаштувати «під себе», а можна залишити автоматичні налаштування. Обладнання дозволяє відзначати точки, шляхи, треки, змінювати чутливість датчика та режими риболовлі. І це далеко не всі його можливості! Ознайомитися з функціональними особливостями конкретної моделі можна в описі товару.

Навігаційні можливості

Обладнання компанії Гармін відрізняється досить точною навігацією. Саме завдяки зручній та чіткій навігаційній системі цей бренд користується такою популярністю. Оскільки для ехолотів ця функція є основною, її неможливо було залишити осторонь.

Якщо ви плануєте придбати собі якісний та надійний ехолот Гармін, визначитися з вибором вам допоможуть консультанти сайту optimys.com.ua. Бажаємо вдалих покупок та захоплюючої риболовлі!