колір очей і характер

Ще у давні часи філософи радили починати вивчати людину саме з її очей, і недарма! Адже погляд – надзвичайно промовисте і точне джерело інформації, яке дає зрозуміти багато прихованих таємниць. І якщо свої емоції людина ще може контролювати, то колір її очей все одно розповість про неї багато цікавого! То як же пов’язані між собою колір очей і характер?

Колір очей і характер: все таємне стає відкритим!

Отже, якщо ви хочете скласти істинне враження про співрозмовника, просто подивіться йому в очі – їхній відтінок розповість про основні риси його характеру.Чорні очі

Власники темно-карих, аж чорних очей – дуже вперті, ініціативні та енергійні. Вони вирізняються надзвичайною працелюбністю та незворушно йдуть до поставленої мети. І жодні перешкоди не здатні їх зупинити! Такі люди точно знають, чого хочуть в житті, і найчастіше досягають цього.

колір очей і характер

Карі очі

Кароокі люди від природи дуже привабливі, чутливі та темпераментні. Вони часто мають чудове почуття гумору та зовсім не злопам’ятні, проте іноді можуть і покапризувати! Зазвичай, люди з карими очима дуже комунікабельні і легко знаходять спільну мову будь-з-ким, тому з ними приємно спілкуватися.

колір очей і характер

Читайте також: Чому з віком нам здається, що час летить швидше?

Світло-карі очі

Власники очей такого відтінку дуже мрійливі, скромні та вразливі, але водночас дуже надійні – такі не підведуть! Їхня особливість – прагнення до самостійності у всьому, що зазвичай допомагає досягати успіху. Але будьте обережні: такі люди зовсім не терплять тиску на себе!

колір очей і характер

Сині очі

Неймовірно красиві сині очі, як правило, бувають в справжніх романтиків – емоційних, пристрасних та чуттєвих. Це непередбачувані люди, які можуть легко закохатися з першого погляду! Проте, є у них і недоліки – вони часто бувають гордовитими і конфліктними, люблять будь-що доводити свою правоту. 

колір очей і характер


Блакитні очі

Незважаючи на ніжний відтінок очей, блакитноокі люди часто бувають досить жорсткими – їх практично неможливо вивести з рівноваги сльозами. Для них характерні різкі перепади настрою: від гніву до депресії, хоча загалом характер спокійний. Вони дуже не люблять одноманітності та рутини, тому нудьгувати з ними не доведеться!

колір очей і характер

Сірі очі

Сіроокі люди зазвичай володіють рішучістю і гострим розумом, тому будь-які проблеми вирішують швидко і чітко. Основна риса характеру – допитливість. Сірооким красеням і красуням часто щастить і в кар’єрі, і в особистих стосунках!

колір очей і характер

Читайте також: 8 речей у вашій спальні, які порушують здоровий сон

Темно-сірі очі

Такий відтінок очей говорить про настійливість та сміливість, сильну волю та рішучий характер. Люди з темно-сірими очима зазвичай дуже ревниві, але у них є велика перевага – вони однолюби!

колір очей і характер

Зелені очі

Щирі, добрі, віддані, ніжні, надійні…  Все це – про власників рідкісних зелених очей! У таких людей гарна уява і тверді принципи. Вони легко справляються з керівними посадами і є чудовими друзями. 

колір очей і характер


Поділитися цим дописом.
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0