гастроентеролог

Коли ми розглядаємо шлунково-кишкову систему людини, багато хто обмежує її лише шлунком і кишківником. Насправді ж гастроентерологія вивчає нормальну функцію та захворювання стравоходу, шлунка, тонкої кишки, товстої та прямої кишок, підшлункової залози, жовчного міхура, жовчних шляхів та печінки! І кожен з цих органів може стати причиною звернення до лікаря. То як дізнатися, що вам справді потрібна консультація гастроентеролога Київ? Будьте уважними до свого організму і звертайте увагу на його сигнали!

Якщо вам необхідна медична допомога, рекомендуємо звернутися в Інго медичний центр, де працюють справжні професіонали. Це сучасна клініка в Києві, в якій ведуть прийом кваліфіковані лікарі, в тому числі досвідчені гастроентерологи. Спеціалісти медичного центру «Інго» потурбуються про ваше здоров’я!

Отже, називаємо 6 можливих причин невідкладно відвідати гастроентеролога.

1. Аномальні випорожнення

Закреп: якщо ви спорожняєтеся менше трьох разів на тиждень, це може бути спричинене закупоркою, неврологічними проблемами, м’язовою чи гормональною недостатністю, неправильною дієтою чи іншими факторами. Визначити причину може допомогти гастроентеролог.

Діарея: якщо рідкий стілець триває більше кількох днів, це може бути викликане вірусом, реакцією на ліки або вказувати на інші розлади травлення. Гастроентеролог допоможе встановити причину і призначить лікування.

Надмірне газоутворення: надлишкове утворення газів разом з іншими симптомами може вказувати на непереносимість лактози, хворобу Крона або рак товстої кишки. Не варто панікувати – краще не відкладайте візит до лікаря!

2. Ректальна кровотеча

Причини появи крові в калі можуть бути різними: анальна тріщина, геморой тощо. В будь-якому випадку не варто будувати здогадки і сподіватися, що все «пройде саме по собі». Запишіться до гастроентеролога!

3. Часта печія

Печія може свідчити про гастроезофагеальну рефлюксну хворобу (ГЕРХ), стравохід Барретта і, можливо, навіть рак стравоходу. Якщо кислотний рефлюкс виникає часто, вам можуть поставити діагноз ГЕРХ і призначити ліки, щоб полегшити дискомфорт. Підтвердити діагноз допоможе тестування.

4. Біль у животі та здуття живота

Помірні болі в животі і його здуття часто вважаються недостатніми причинами звернутися до фахівця. Однак, якщо це триває майже після кожного прийому їжі або супроводжується нудотою або хворобливими випорожненнями, повідомте про це свого лікаря!

5. Біль у стравоході або утруднення ковтання (дисфагія)

Деякі захворювання можуть викликати труднощі з ковтанням або зробити вас нездатним ковтати. Часті болі в стравоході або утруднене ковтання є причиною проведення ендоскопії верхнього відділу, щоб визначити причину та почати лікування.

6. Незрозуміла втрата ваги

втрата ваги

Дієта і фізичні вправи зазвичай призводять до поступової втрати ваги. Однак раптове швидке схуднення, наприклад, на 5 % протягом 6-12 місяців, може свідчити про серйозне захворювання шлунково-кишкового тракту. Це може бути хронічний панкреатит, цироз, хвороба Крона, виразковий коліт або виразкова хвороба.

Спостерігаєте в себе одну з цих ознак? Не відкладайте візит до кваліфікованого гастроентеролога, адже від цього може залежати ваше життя! В медичному центрі «Інго» вам швидко і надійно допоможуть вирішити проблеми зі здоров’ям – довіртеся професіоналам!