медичний туризм

Однією з тенденцій, яка останнім часом спостерігається в світі, є зростання медичного або так званого «оздоровчого» туризму в Туреччину. Простіше кажучи, це поїздка в країну, щоб скористатися кваліфікованою медичною допомогою та отримати медичні послуги. Їхній перелік дуже широкий: це може бути навіть метоідіопластика в Туреччині або інші види складних операцій.

Розглядаєте можливість отримати якісні медичні послуги в цій країні, але маєте певні сумніви? Ми детально назвемо всі переваги і допоможемо прийняти кінцеве рішення!

Індустрія оздоровчого туризму в світі

Медичний туризм за кордоном здебільшого розглядають жителі країн, де певні методи лікування є поки що недоступними. Причому його популярність зростає шаленими темпами. За прогнозами, в 2026 році світовий ринок оздоровчого туризму досягне 179,6 мільярдів доларів!

Ось лише кілька причин популярності отримання медичних послуг за кордоном:

  1. Більш доступне лікування без втрати якості обслуговування.
  2. Не потрібно чекати розкладу планових операцій або процедур.
  3. Отримання лікування та медичних послуг в іншій країні означає менше запитань, на які потрібно відповісти, і менше пояснень родичам та друзям.

А головна причина, з якої пацієнти шукають клініки за кордоном – висока якість медичних послуг та впевненість у кінцевому результаті.

Чому для лікувального туризму варто обрати Туреччину

Однією з найбільш популярних країн медичного туризму сьогодні є Туреччина. У 2018 році з цією метою її відвідало 700 000 іноземців! Загалом аж 32 % пацієнтів країни є медичними туристами, і це насправді вражає!

Туреччина

Ось причини популярності Туреччини як країни-постачальника якісних медичних послуг:

  • доступна і якісна система охорони здоров’я;
  • вартість операцій в Туреччині дешевша, ніж у більшості країн Європи;
  • найбільша кількість лікарень, акредитованих у США;
  • більшість турецьких лікарів пройшли стажування в Європі та Америці.

Крім того, Туреччина знаходиться між Сходом і Заходом, тож розташування країни легко доступне з будь-якого континенту чи країни. Аеропорт Стамбула також вважається одним з найбільших аеропортів світу.

Люди з усього світу їдуть до Туреччини з різних причин, таких як трансплантація волосся, лікування раку, лікування зубів, недороге запліднення in vitro (ЕКЗ) тощо. Тож якщо вам потрібна певна операція або спеціальне лікування, розгляньте саме цю країну. Окрім якості та доступності медичних послуг, тут ви зможете відчути унікальне поєднання східної, європейської та арабської культур!