Коли справа доходить до догляду за шкірою, найбільше уваги жінки традиційно приділяють обличчю. Вони довго обирають правильний очищуючий засіб, сонцезахисний і зволожуючий креми, пробують різні маски… Але при цьому часто нехтують зоною шиї та декольте – частиною шкіри, яка так само схильна до передчасного старіння і може легко додати зайвих років!

Якщо ви хочете якомога довше зберігати свою красу і молодість, то повинні обов’язково потурбуватися про правильний догляд за шиєю та декольте. Хороша новина полягає в тому, що насправді це не вимагає великих зусиль та придбання спеціальних косметичних засобів. Головне – дотримуватися наступних порад від косметологів.

1. Замініть звичайне мило на очищувач для обличчя

Якщо ви звикли мити шию і зону декольте звичайним жорстким милом, прийшов час зупинитися. Таким чином ви позбавляєте чутливу шкіру на цих ділянках природних жирів, які захищають її від пересушування. Краще використайте невелику кількість вашого звичайного очисника для обличчя.

2. Зволожуйте і ще раз зволожуйте

Сироватки та зволожуючі засоби, які ви використовуєте для обличчя, не менш чудово впораються зі зволоженням шкіри шиї та зони декольте. Те ж стосується і масок: якщо ви наносите їх на лице, використайте надлишки для шиї та грудей. Це хороший спосіб запобігти втраті еластичності та появі зморшок.

3. Використовуйте скраби і маски щотижня

Ці процедури, якщо вони є регулярними, також позитивно впливають на вигляд та стан цих ділянок. Якщо ваша шкіра дуже суха, то скрабування допоможе позбавити її від мертвих клітин і зробить її більш сприйнятливою до інших продуктів по догляду. Що стосується масок, то відмінно підійдуть зволожуючі, а якщо у вас є проблеми з прищиками, то використовуйте маску з глини. В цьому випадку тримайте під рукою пляшку води з розпилювачем, щоб не допустити пересихання глиняної маски.

4. Нанесіть сонцезахисний крем

Ділянка декольте є своєрідною «сонячною панеллю», на яку потрапляє найбільше променів, тому захист від сонця має вирішальне значення. Обов’язково використовуйте сонцезахисний крем, який містить зволожуючі інгредієнти та антиоксиданти, і переконайтеся, що ваша зона декольте рівномірно покрита ним. Ви можете використати для цього свій сонцезахисний крем для обличчя.

5. Не забувайте про розтирання і масаж

декольте, шия

©Leandro Crespi / Stocksy

Догляд за шкірою декольте включає не лише використання косметичних засобів, а й деякі фізичні маніпуляції. М’яке розтирання і самомасаж можуть значно покращити циркуляцію крові та запобігти втраті еластичності, що позитивно відіб’ється на зовнішньому вигляді ваших грудей. Додатковий бонус: така невеличка активність також чудово знімає стрес!

Приділіть увагу своїм шиї та декольте зараз, щоб якомога довше насолоджуватися їхньою молодістю потім! Насправді це не так складно – потрібно просто виробити у себе звичку доглядати за шкірою на цих ділянках, як ви доглядаєте за шкірою обличчя. Красивого вам декольте!

За матеріалами: mindbodygreen.com

Читайте також: Для красивої шкіри обличчя: 7 продуктів, які повинні бути у вашому раціоні