Зима – прекрасна пора року, яка володіє особливою магією та вміє дарувати затишок. Але за постійними справами, турботами та роботою ми можемо і не помічати цього. На щастя, є серед нас талановиті люди, які не лише бачать казку зими, але й вміють чудово передати це на своїх малюнках!

Сайт Твій світ зібрав найбільш затишні та атмосферні зимові ілюстрації трьох сучасних художників: українки, японки та американця. Ділимося з вами і сподіваємося, що ви ненадовго відкладете свої справи і знайдете час помилуватися красою зими!

1. Зимові ілюстрації по-японськи

Японська художниця, ілюстратор та аніматор Yaoyao Ma Van As багато років працювала для компаній Disney TV Animation, Warner Brothers Animation, Rick and Morty, Stoopid Buddy Studios, Starburns Industries та інших. Їй дуже подобається створювати невеличкі історії за допомогою малюнків. І погодьтеся, що їй це насправді вдається! Недарма сторінка художниці в мережі Інстаграм налічує майже 600 тисяч підписників. Натискайте на мініатюри і гортайте серію, щоб побачити більше малюнків!

Зимові ілюстрації

©yaoyaomva

2. Американське бачення зими

Хлопець на ім’я Pascal Campion – американський ілюстратор, який розпочав малювати ще в семирічному віці (перемальовуючи комікси для свого брата). За час розвитку своєї кар’єри він працював розробником комп’ютерних ігор, аніматором і режисером, допоки не відточив свої навички як комерційний 2D художник. Його зима в малюнках – по справжньому затишна.

Зимові ілюстрації

©pascalcampionart

3. Неповторні зимові свята в Україні

Українська художниця Надія Дойчева закінчила Академію мистецтв у класі традиційного живопису. Свої вміння талановита киянка використовує в сфері цифрового мистецтва, і для кожного свого проекту вона обирає новий стиль. Її серія робіт, присвячена колоритним зимовим святам в Україні, вражає багатством уяви та яскравими кольорами, а на малюнках можна впізнати Львів, Петриківку та Буковель!

Зимові ілюстрації

©Nadiia Doicheva

Звичайно, кожний художник має своє, особливе бачення того, що зображує. Але всі ці зимові ілюстрації однаково дарують радість, тепло та приємні емоції. А ще – надихають насолодитися зимою на повну, тож не відмовляйте собі у затишних зимових вечорах у родинному колі!

Читайте також: Діснею би сподобалось! Сучасні принцеси з мультиків від ілюстраторки Isabelle Staub