Бажаєте оформити своє житло в сучасному стилі? Обирайте фотошпалери, які в 2021 році знову на піку популярності! Якщо маєте сумніви, що шпалери з повноцінним зображенням в інтер’єрі – це модно, зверніть увагу на трендові і якісні варіанти від виробника в Україні. Попит на цей матеріал зростає щодня, адже фотошпалери в Одесі та інших містах України все частіше використовуються для оздоблення приміщень і вже довели свої переваги.

Варіанти фотошпалер для ремонту в Одесі

Одеса – курортне місто, яке розташовується біля моря. Ось чому багатьом її мешканцям хочеться, щоб інтер’єр їхнього житла також асоціювався з морем, легкістю, хорошим настроєм і курортним відпочинком! Один із варіантів оздоблення приміщень – практичний, актуальний і естетично привабливий середземноморський стиль, який завжди буде в тренді. Прикрасити інтер’єр в морському стилі можна за допомогою фотошпалер, тому зверніть увагу на наступні варіанти:

 • імітація краєвиду з вікна;
 • морський пейзаж;
 • морська фауна;
 • морські черепашки;
 • патерни на морську тематику;
 • абстрактні хвилі;
 • каміння і багато іншого.

Найбільш трендовими варіантами зараз вважаються не реалістичні зображення, а різноманітні абстракції – це може бути актуальний зараз флюїд-арт, намальовані хвилі. Так як Одеса є містом сонячним, вигідно підкреслить інтер’єр зображення саме холодних тонів, особливо якщо сонце виходить на південну сторону. Якщо світла в приміщенні недостатньо, додати настрою можна за допомогою фотошпалер в теплих відтінках – червоних, помаранчевих і жовтих.

На що звернути увагу при виборі фотошпалер

Перед тим, як купити фотошпалери, потрібно звернути увагу на наступні ключові моменти:

 1. Вартість шпалер.
 2. Розмір.
 3. Матеріал.
 4. Надійність виробника.

Краще купувати шпалери того розміру, який буде суворо збігатися з розміром стіни, інакше обрізаний малюнок або голі смуги над підлогою або під стелею можуть зіпсувати загальний вигляд.

Найдешевші фотошпалери виготовляються на паперовій основі. Такі можна застосовувати для кімнат з нормальною вологістю. Точно вони не підійдуть для санвузлів або кухні, а також всіх інших приміщень, де присутня надмірна вологість. Якщо потрібно прикрасити фотошпалерами кухню, краще обрати шпалери на флізеліновій основі з додатковим захисним покриттям.

Не варто купувати занадто дешеві шпалери, адже якість їхньої основи і зображення може бути поганою, що не піде на користь зовнішньому вигляду вашого інтер'єру. Краще заплатити дорожче, але отримати високоякісний матеріал, який буде радувати власників житла більше десяти років.

Сучасні фотошпалери – це чудовий спосіб оживити будь-яке приміщення і надати йому бажаного настрою. Обирайте тільки якісні матеріали від перевірених виробників, і нехай ваше житло довго тішить вас красою і затишком!