квіти на подарунок

Дарування квітів – це спосіб розповісти про свої почуття. Правильно обрати букет може бути нелегко, адже потрібно, щоб він виглядав гармонійно, пасував до приводу та символізував саме те, що ви бажаєте сказати!

Який букет подарувати коханій людині

Якщо ви не знаєте, яким квітам надає перевагу ваша кохана людина, найкращим варіантом будуть червоні троянди. Вони найбільш універсальні в якості подарунка і підходять усім, адже червоні троянди символізують кохання! Замовити гарні квіти в коробці у Києві можна в магазині GoldenFlora, де є великий вибір букетів.

Троянди рожевого і білого кольору можна подарувати на день народження або на річницю, адже вони є символом обожнювання та щирої поваги. Кількість квітів також має значення, зокрема, на перше побачення не слід дарувати занадто об’ємний букет.

Альтернативним варіантом є тюльпани. Вони також універсальні та добре поєднуються з іншими квітами, наприклад, з ірисами.

квіти в коробці

Які квіти дарувати колегам та друзям

Колегам не варто купувати занадто дорогі та пишні букети, адже це може бути сприйнято неправильно. Є кілька правил, які допоможуть підібрати вдалу композицію:

  1. Букет не повинен складатися з багатьох видів рослин, достатньо буде одного або двох.
  2. Квіти повинні бути схожими за розміром та кольором.
  3. Керівництву небажано дарувати занадто яскраві букети або польові рослини. Найкраще для цього підійдуть квіти нейтральних відтінків.

Начальнику можна піднести букет із темними трояндами, гвоздиками чи хризантемами. Начальниці – з орхідеями, трояндами або лілеями. Колезі можна подарувати ранункулюси, тюльпани, лілії та троянди. Також підійдуть композиції з польових квітів, соняшників, гвоздик. У такі букети можна покласти додатковий подарунок, наприклад, листівку чи канцелярські товари.

Чим порадувати матір

Є певні різновиди квітів, які можна вручити мамі на свято чи просто так:

  • Півонії. Ці рослини здавна є символом турботи та поваги і добре підходять для висловлення цих почуттів до рідної людини.
  • Гвоздики. У багатьох країнах світу ці квіти символізують любов до найближчої людини.
  • Лілеї. Їх можна вручити на будь-яке свято, вони виглядають дуже ніжно та вважаються універсальним подарунком для матері. Але зауважте, що на лілеї нерідко буває алергія.

Найголовніше – щоб подарунок був від чистого серця. Якщо самостійно обрати квіти не виходить, краще звернутися за консультацією до флористів. Бажаємо приємних емоцій!