Фари можуть або «зробити», або зіпсувати зовнішній вигляд автомобіля. Вони є одним з найважливіших аспектів дизайну вашого транспорту, саме тому їхня форма та особливості є настільки важливими. Пропонуємо добірку крутих авто з найбільш незвичайними дизайнами фар – які з них подобаються вам найбільше?

1. Bugatti Chiron

Більшість автомобільних фар є круглими, але тільки не в цієї тачки! Особливістю цього авто є великий прямокутник, в якому вміщується ряд квадратних денних вогнів.

Bugatti Chiron

©roadandtrack.com

2. McLaren P1

Ця модель була першою з McLaren, в якій використали фари у формі бумеранга. Згодом їх застосували на моделях 570S, 600LT, 650 і 675LT. За ідеєю дизайнерів, такі фари повинні були нагадувати форму логотипу Макларена. Дуже розумно!

McLaren P1

©roadandtrack.com

3. Lancia Stratos Zero

На перший погляд може здатися, що концепція Stratos Zero взагалі не передбачає фар. Але придивіться уважніше: край носа насправді – це смужка вогників.

Lancia Stratos Zero

©roadandtrack.com

4. Dodge Charger

Такі старенькі автомобілі, як цей, мали фари всередині решітки, а не поруч з нею. Коли вони не використовувалися, вогні закривалися штучною решіткою радіатора, завдяки якій здавалося, що в машині взагалі немає фар.

Dodge Charger

©roadandtrack.com

5. Alfa Romeo Brera

Хетчбек Brera – неймовірно гарний і стильний автомобіль. Його зовнішній вигляд прикрашає фасадна панель, що включає три кругові фари, розташовані поряд. І погодьтеся – це виглядає круто!

Alfa Romeo Brera

©roadandtrack.com

6. Lamborghini Miura

Спочатку ви можете не помітити нічого особливого щодо фар Lamborghini Miura. Але при увімкненні вони виштовхуються і нахиляються до дороги – непогано для автомобіля, розробленого в середині 1960-х!

Lamborghini Miura

©roadandtrack.com

7. Ауді R8

Модель R8 не була першим авто виробництва Audi, яка отримала світлодіодні ходові вогні, але, безумовно, була найбільш впізнаваним. У наші дні здається, що вже кожен сімейний седан має світлодіодне підсвічування, але не будемо забувати, який автомобіль започаткував цю тенденцію.

Audi R8

©roadandtrack.com

8. BMW 5

Audi зробила світлодіодні фари своїм фірмовим стилем у середині-кінці 2000-х, але кілька років тому BMW створила свою власну фішку – «ангельські очі». Модель E39 отримала такі знакові фари в 2001 році, а разом із ними – крутий вигляд, який підкорив багатьох автомобілістів!

BMW 5 Series

©roadandtrack.com

9. Porsche 718

Денні фари пройшли довгий шлях з часів «ангельських очей» BMW. Що стосується Porsche 718, то його дизайн вирізняється своїм мінімалістичним чотириточковим дизайном.

Porsche 718

©roadandtrack.com

10. Tucker 48

На початкових етапах дизайнерських розробок автомобільні фари були ні чим іншим, як круглими лампами, які просто освітлювали дорогу вночі. Ось і авто Tucker 48 вирізняється центральною лампою, яка полегшувала видимість на поворотах. Це створило специфічний стиль торгової марки, який допоміг підкреслити акцент автомобіля на безпеці.

Tucker 48

©roadandtrack.com

Як бачимо, політ фантазії стримати неможливо, тому на світ з’являлися і продовжують з’являтися просто неймовірні дизайни автомобільних вогнів. Якщо ж вам потрібно просто замінити фари своєї улюбленої «конячки», рекомендуємо відвідати сайт ukrparts.com.ua. Вибір тут величезний, тому знайдеться все – ви тільки перегляньте їхній каталог, в ньому сотні найменувань! Користуватися сайтом дуже легко: просто вказуєте характеристики свого авто і відразу отримуєте цілий перелік доступних запчастин. І не дякуйте, а краще розкажіть своїм друзям-автомобілістам – корисною інформацією треба ділитися!