Починати новий рік потрібно з чистого аркуша, але як це зробити правильно? На щастя, існують певні кроки, які допоможуть вам налаштуватися на позитив!

Американська дизайнерка і спеціаліст по фен-шуй Дана Клодат (Dana Claudat) вважає, що перехід від старого до нового року може буде набагато легшим для кожного з нас. Для цього вона рекомендує вже сьогодні зробити вдома наступні 10 речей.

1. Підсумуйте, що вам приніс минулий рік

У новому році ви можете значно розширити можливості застосування своїх знань та досвіду, здобутих за останні 12 місяців. Подумайте, що ви дізналися про себе? Ви набули нових навичок; подолали чи знайшли нові способи вирішення проблем; досягли успіху способами, яких навіть не передбачали? Запишіть все це.

Деякі з цих спогадів можуть бути не дуже приємними, але мудрість цих уроків може стати вашим найбільшим подарунком від року, що минув.

2. Будьте відкритими до нового

В прямому сенсі зобов’яжіть себе в новому році робити одну нову для себе справу кожного дня. Це може бути просто: вивчіть нове слово, щоб розширити свій словниковий запас; випробуйте новий рецепт глінтвейну або прогуляйтеся новою частиною вашого району.

Щоденні нові враження ламають старі шаблони та розширюють кругозір простими, але потужними способами.

3. Поділіться своїм майном

Очищення від зайвого є важливою складовою вашого нового шляху. Після завершення старого року ви можете звільнитися від безладу, виокремивши речі, які вам подобаються, але насправді не потрібні. Якщо можете, подаруйте або просто роздайте ці речі тим, хто справді міг би ними скористатися.

Ви можете звернутися у благодійні організації, які збирають одяг для потребуючих, або просто допомогти знайомим у скрутній ситуації.

Якщо у вас є надлишок чого-небудь, швидше за все, існує й місце, куди ви можете цей надлишок спрямувати. І цим самим ви не лише допоможете іншим, а й очистите та зробите світлішою свою оселю!

©Canva

4. Реорганізуйте речі, які ви бачите щодня

Якщо ви щодня дивитесь на одні й ті ж речі – однакові предмети на вашому столі, однакове розміщення книг на ваших полицях тощо – вони починають застарівати і набридати вам. Киньте собі виклик реконструювати ваш звичний простір, навіть якщо це означає просте переміщення одних і тих самих речей на нові місця! Це дозволить вам освіжити простір та швидко оновити будинок.

5. Створіть нові музичні добірки

Музика – це саундтрек нашого життя, тож нові плей-листи можуть принести у ваш дім нову енергію. Створіть добірки музичних треків, які будуть природно підтримувати ваші цілі на рік, і нехай ця музика мотивує вас на нові звершення!

6. Зробіть хоча б одну справу, щоб владнати свої фінанси

Хоча це може бути не так просто, але привести свої гроші до ладу необхідно. Коли ви коригуєте (або створюєте) план своїх фінансів, це дозволить вам налаштуватися на кращий добробут і приведе до створення достатку.

Продумайте, які джерела додаткові доходу ви можете додати до основних; намітьте свій прибуток на кожний місяць року; заведіть скарбничку і покладіть туди перший внесок. Всі ці маленькі кроки є дуже важливими на шляху до вашого фінансового забезпечення.

Читайте також: Плани на Новий Рік: чим особливі перші 12 днів після свята

7. Ретельно відчистіть свою плиту

Згідно навчання фен-шуй, чиста піч (тобто плита, на якій ви готуєте їжу) є головним прискорювачем енергії вашого дому. Тому виділіть трохи часу на очищення цього важливого місця і спостерігайте, як вся ваша кухня підживлюється новою енергією!

8. Пишіть і редагуйте свої цілі, поки вони не стануть неймовірно магнетичними

Запишіть все, що ви хочете отримати в новому році, на папері. Не зупиняйтеся на досягнутому: продовжуйте додавати деталі, викреслюючи те, що здається вам не надто надихаючим чи вимушеним. Чим більш чітким, зрозумілим та захоплюючим буде ваш список, тим більше ви захочете втілити його в життя.

блокнот, олівці

©Canva

9. Наведіть лад у своїх гаджетах

Видаляйте старі файли, оновлюйте системи, створюйте резервні копії життєво важливої інформації на жорсткому диску або в хмарному сховищі, видаляйте старі програми, позбавтеся від спаму… і вимикайте час від часу сповіщення телефону з соціальних мереж. Пам’ятайте, що організоване цифрове життя може вилитися у життя звичайне.

10. Влаштовуйте собі свято щодня!

Дозвольте собі маленьке щоденне свято: півгодини на самоті з собою, процедури для краси, читання улюбленої книги чи горнятко кави перед вікном. Нехай це стане для вас приємною звичкою!

Насолоджуйтесь життям, і нехай новий 2022 рік буде для вас повним добробуту, радості та достатку!

За матеріалами