Всім відомо, що взуття є красномовним показником смаку його власниці. Складно не погодитися з тим, що навіть найкращий одяг може втратити всю свою привабливість, якщо до нього одягнути зношені або невідповідні туфлі.

Сучасний вибір жіночого взуття вражає, тож кожна з нас може підібрати для себе щось особливе. А завдяки величезному асортименту взуття у https://idealsport.com.ua/women/shoes/, ви можете придбати те, що найбільше подобається, відповідає вашим потребам та найкраще підходить під ваш особистий стиль.

Як обирати жіноче взуття: поради та рекомендації

Купуючи нову пару жіночого взуття, в першу чергу ми звертаємо увагу на його зовнішній вигляд та модні тенденції. Все це, звісно, має значення, але не можна забувати про те, що взуття є одним із найбільш функціональних предметів гардеробу! Якщо підібрати його неправильно, орієнтуючись тільки на зовнішній вигляд, вам буде не лише незручно ходити, а й можуть з’явитися ортопедичні проблеми зі стопами та спиною.

Підбираючи жіноче взуття, в першу чергу зверніть увагу на його комфортність. Прослідкуйте, щоб воно підійшло вам за розміром і було виготовлене з якісних матеріалів. Також при виборі слід враховувати всі індивідуальні анатомічні особливості стопи.

Кросівки – наше все!

Одним із найпопулярніших видів взуття на сьогоднішній день є спортивні кросівки. Вони не лише надзвичайно зручні, а й мають гарний вигляд і відповідають модним тенденціям. Вже минули часи, коли кросівки були невід’ємним атрибутом тільки спортивного стилю. На сьогоднішній день вони популярні у різних вікових групах, та навіть серед тих, хто не веде активний спосіб життя. Це насправді універсальне взуття, яке підійде до будь-кого випадку! Потрібно лише знати основне правило носіння кросівок – їх треба правильно комбінувати з одягом. Сміливо носіть їх із сукнями та спідницями, доповнюйте ними спортивний стиль та кежуал.

Жіночі спортивні кросівки бувають різними за призначенням. Існують моделі виключно для занять фітнесом, тенісом, бігом, спортивною ходьбою і так далі. Кожен вид кросівок вирізняється ще й своїми характеристиками.

А ось чим жіночі кросівки відрізняються від чоловічих:

  • висотою області п’ятки;
  • шириною колодки;
  • меншою амортизацією;
  • дизайном;
  • легшою вагою.

У жінок навантаження на стопу зазвичай дещо менше, тому і менш виражена амортизація. Вага жіночих кросівок теж менша, на відміну від чоловічих, однак вона може бути різною в залежності від призначення. І, звісно, дизайн – це також важливий для кожної жінки момент, на який вона орієнтується при покупці. Спортивні кросівки також повинні виглядати гарно і підкреслювати стиль.

На щастя, сучасні інтернет-магазини пропонують різноманітні варіанти стильних спортивних кросівок для будь-якої активності. Обирайте і робіть замовлення, не виходячи з дому!