Як правильно приймати антибіотики

Антибіотики – це спеціальні препарати, які використовуються тільки в тих випадках, коли без них не обійтися. Вони застосовуються для стримування та усунення бактеріальної інфекції, з якою організм не може впоратися самостійно. Ці ліки можуть випускатися у вигляді таблеток, капсул, крапель чи сиропів (для дітей). Ви повинні знати, як правильно приймати антибіотики, щоб не нашкодити здоров’ю.

Особливості застосування антибіотиків

В першу чергу варто запам’ятати, що призначати протимікробні препарати може тільки лікар. В іншому випадку ви ризикуєте не лише не вилікувати хворобу, а ще й отримати антибіотикорезистентність, тобто стійкість бактерій до впливу антибіотиків! Також варто пам’ятати, що ця група лікарських препаратів не використовується для лікування вірусних захворювань.

Після діагностики й призначення лікаря купити антибіотики можна в режимі онлайн в інтернет-магазині АНЦ. Крім цього, в розділі «Медикаменти» ви зможете вибрати препарати:

 • при застуді й грипі;
 • для підвищення імунітету;
 • вітаміни та спеціальні мінеральні добавки, тонізуючі препарати;
 • для лікування очей і вух;
 • для шлунково-кишкового тракту;
 • для серцево-судинної системи;
 • протипухлинні засоби;
 • для лікування анемії;
 • для кістково-м’язової системи;
 • знеболюючі препарати;
 • для нервової системи;
 • дерматологічні засоби;
 • для сечостатевої системи;
 • для нирок та інші.

Щоб підібрати антибіотик, який принесе максимум користі в боротьбі з бактеріальною інфекцією, рекомендується здати аналізи на бактеріальний посів. Вони покажуть чутливість до тих чи інших компонентів.

Як правильно приймати антибіотики

Як правильно приймати антибіотики

Під час лікування необхідно суворо дотримуватися режиму прийому та дозування. Занадто маленьке дозування або велика перерва між прийомами може призвести до зниження ефективності препарату і появи стійкості у бактерій.

Курс повинен бути пройдений повністю без переривання і припинення раніше терміну. Слід уважно виконувати рекомендації лікаря і дотримуватися інструкції. Деякі препарати необхідно пити до їжі, інші під час прийому їжі або ж після цього. Запивати лікарські препарати рекомендується чистою негазованою водою.

Також варто запам’ятати, що антибіотики знищують не лише патогенні організми, а й корисні бактерії, які утворюють мікрофлору кишківника. Для її відновлення необхідно приймати спеціальні препарати https://aptekanizkihcen.ua/catalog/medikamenty-1/preparaty-dlya-zheludochno-kishechnogo-trakta-24/preparaty-pri-disbakterioze-29 і вживати кисломолочні продукти.

Товари для здоров’я недорого

Крім антибіотиків та лікарських препаратів, які представлені вище, АНЦ пропонує купити за доступними цінами якісні товари для здоров’я з наступних категорій каталогу:

 1. Краса і догляд: засоби для шкіри обличчя і тіла (креми, маски для шкіри, гелі для душу, мило та інше), захист від сонця, догляд за волоссям і шкірою голови тощо.
 2. Товари для дітей: товари для мам і малюків.
 3. Товари для щоденної гігієни: засоби жіночої гігієни (прокладки, урологічні засоби), товари для догляду за ротовою порожниною (зубні пасти, щітки, засоби для полоскання рота).
 4. Косметичні засоби для здоров’я.
 5. Медтехніка і товари медичного призначення.
 6. Товари для здоров’я: спортивне харчування, засоби для схуднення, товари для фіто- і ароматерапії.
 7. Товари для дому та сім’ї.

Тепер вам відомо, як правильно приймати антибіотики, щоб лікування пройшло успішно. Бажаємо вам якомога менше хворіти та берегти своє здоров’я!