Якщо впродовж року регулярного статевого життя партнерів вагітність не настає, лікар починає підозрювати безпліддя. Для багатьох пар такий діагноз звучить, як грім серед ясного неба. Хтось впадає у паніку, хтось опускає руки. Але ефективне лікування безпліддя у жінок існує!

Вірне рішення в такому випадку – звернутися у спеціалізований медичний центр з лікування безпліддя для дослідження причин порушень фертильності та комплексного лікування. «Медичний центр ІГР» у Києві пропонує послуги з діагностики та терапії безпліддя у жінок. Ви можете звернутися сюди при первинному або вторинному безплідді, навіть у найскладніших ситуаціях. Вам запропонують якісні медичні послуги, які відповідають європейським стандартам, причому за прийнятними цінами.

Лікування безпліддя у жінок: найважливіше – знайти причину

Існує кілька десятків причин ненастання вагітності у жінки. Більшість з них можна вилікувати. Головне – вчасно записатися до фахівця, який проведе обстеження і надасть необхідну допомогу.

Безпліддя у жінок може бути обумовлено наступними факторами:

  1. Непрохідність маткових труб. Найчастіше виникає на тлі запальних, інфекційних захворювань, перенесених оперативних втручань на органах малого таза.
  2. Ендокринні порушення. Вони пов’язані зі збоями в роботі ендокринної системи, при яких визначаються проблеми з овуляцією, дозріванням яйцеклітин тощо.
  3. Імунологічний фактор безпліддя. Пов’язаний з виробленням організмом жінки особливих антиспермальних антитіл. У такому випадку лікар веде мову про партнерську несумісность.
  4. Захворювання гінекологічні. Найбільш поширені з них – ендометріоз, запальні патології, пухлини, полікістоз яєчників та інші.

Крім того, безпліддя може бути викликане активним спайковим процесом в області малого тазу після перенесених операцій, наявністю зайвої ваги, психоемоційними розладами, вродженими анатомічними особливостями в будові органів репродуктивної системи.

Первинний прийом і діагностика жіночого безпліддя в Інституті Генетики Репродукції

Щоб підтвердити діагноз «безпліддя», необхідно записатися на прийом до лікаря. Консультації в «Медичному центрі ІГР» проводять кращі гінекологи, репродуктологи, генетики. Фахівець призначить попереднє обстеження для уточнення причин ненастання вагітності природним шляхом.

Правильна постановка діагнозу при лікуванні жіночого безпліддя – це вже 50 % успіху! На основі даних обстеження лікар підбирає оптимальну програму лікування, яка дозволяє домогтися настання вагітності.

Ви звернулися в клініку. Що далі?

У більшості випадків при первинному зверненні в клініку пацієнтка:

  • проходить УЗД гінекологічне та огляд в гінекологічному кріслі;
  • здає аналіз крові, мазки на генітальні інфекції, на гормональну панель;
  • проходить кольпоскопію і деякі інші типи обстежень.

Програма діагностики складається індивідуально з урахуванням передбачуваних причин порушень фертильності. При цьому кожна пацієнтка має можливість пройти повний обсяг обстежень в умовах однієї клініки.

Основні методи лікування безпліддя у жінок в Києві

На допомогу лікарям Інституту Генетики Репродукції та їхнім пацієнткам приходять сучасні методи терапії, в тому числі медикаментозне лікування, оперативні втручання, допоміжні репродуктивні технології. Найбільш популярна допоміжна репродуктивна технологія – ЕКО. Штучне запліднення рекомендується при непрохідності маткових труб, активному спаєчному процесі, порушеннях процесу овуляції. Наявність свідчень і протипоказань для ЕКО в кожному конкретному випадку визначає лікуючий лікар.

Переваг лікування безпліддя у жінок в київському «Медичному центрі ІГР» є багато. Це висококваліфікований персонал, найсучасніше обладнання, інноваційні методи діагностики і терапії з доведеною ефективністю, а також уважний індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Звертайтеся за допомогою, і нехай ваша мрія народити дитину стане реальністю!

Головне фото: Depositphotos.com