Як схуднути після зимових свят

Зимові свята в Україні завжди проходять весело, дружно й гостинно – що є, те є! Але, крім приємних спогадів про теплі родинні зустрічі, новорічно-різдвяні дні залишають по собі ще й зайві кілограми, а з цим вже треба боротися! То як схуднути після зимових свят? Розкриваємо кілька простих секретів! 

Отже, залишаємо позаду всі різдвяні смаколики і починаємо реабілітувати організм після напруженого алкогольно-харчового марафону. Як це зробити? Потрібно всього лише дотримуватися кількох простих, але ефективних порад.

1. Ніяких радикальних заходів!

Якщо після тижня переїдань ви раптово сядете на сувору дієту, то результатом буде не втрата зайвої ваги, а стрес для організму. Звичайно ж, підхід до харчування потрібно змінити, але робіть це поступово, без різких коливань від перенасичення до голодування.

Зверніть увагу на модне останнім часом «інтуїтивне харчування», коли тіло саме підказує вам, що йому потрібно, надсилаючи сигнали голоду, апетиту чи переїдання. Головне – навчитися ці сигнали розпізнавати, а для цього треба прислухатися до себе.

як схуднути після зимових свят

2. Перейдіть на дробове харчування

Це означає, що їсти потрібно частіше, але маленькими порціями (кожна порція повинна умовно вміщуватися у вашу долоню). Принцип схуднення тут доволі простий: якщо ви будете регулярно, 5-6 разів на день, потроху «підгодовувати» свій організм, то в нього не буде необхідності створювати жирові запаси на випадок голодування.

Ще один бонус: зменшується навантаження на кишково-шлунковий тракт, адже менша кількість їжі перетравлюється швидше і легше.

Дробове харчування

3. Споживайте більше води

І знову ж таки – прислухайтеся до себе, адже дуже часто ми плутаємо спрагу з голодом. Пийте воду (не соки, компоти чи іншу рідину, а саме чисту воду), і буде вам щастя! Так ви зможете активувати обмінні процеси в організмі та швидше повернутися в свою ідеальну форму.

4. Не нехтуйте фізичними навантаженнями

Не знаєте, як схуднути після зимових свят? Все дуже просто – запишіться у спортивний зал, тим більше що до весни і коротких спідниць не так вже й далеко! Якщо такий варіант вам не підходить, то постарайтеся хоча би збільшити свою звичайну щоденну активність: багато гуляйте, частіше піднімайтеся з місця, робіть зарядку, користуйтеся сходами, а не ліфтом і викиньте пульт від телевізора. Існує ще один перевірений спосіб зігнати зайве – влаштуйте велике прибирання. І розрухаєтеся, і лад наведете!

як схуднути після зимових свят

5. Пам’ятайте про здоровий сон

У хронічно невиспаної людини порушується обмін речовин, а також погіршується психологічний стан – з’являється нервозність, дратівливість і навіть агресія. Все це не найкращим чином впливає на організм, що призводить по збільшення ваги. Щоб уникнути цього, намагайтеся лягати в ліжко не пізніше 23-ї години, а спати не менше 7-8 годин.

Здоровий сон

Перелічені правила не такі вже й складні, а головний їхній секрет – регулярність дотримання. Спробуйте змінити свій образ життя хоча б на кілька тижнів, і приємні результати не примусять на себе чекати!

Читайте також: 19 найпростіших способів продовжити ваше життя