Креатинін – це залишковий продукт, який утворюється в м’язах при руйнуванні речовини під назвою креатин. Він є важливою речовиною в організмі людини, завдяки якій м’язова тканина отримує необхідну енергію. Якщо рівень даного елемента не відповідає нормі, людина може зіткнутися з серйозними захворюваннями, які в подальшому призведуть до незворотних наслідків.

Як і де можна здати аналіз на креатин

Для визначення рівня креатину https://iqlab.com.ua/product/kreatinin-4026 в крові лікарі призначають спеціальне обстеження, невід’ємною частиною якого є здача аналізу. Забір крові можуть здійснити у державній поліклініці, але, на жаль, у зв’язку з використання застарілої техніки результати досліджень не завжди достовірні. До того ж, вам доведеться витратити час на очікування в черзі, де зазвичай скупчується величезна кількість людей.

Українська незалежна лабораторія IQlab пропонує здати аналізи даного виду в комфортній обстановці. Вам не доведеться по кілька разів на тиждень приїжджати і намагатися потрапити до фахівця. Ми приймемо вас за попереднім записом в будь-який зручний для вас час.

Коли призначають аналіз на визначення рівня креатиніну в крові

Цей аналіз рекомендовано здати в наступних ситуаціях:

  • ви відчуваєте хронічну втому і нездужання;
  • в області черевної порожнини постійно накопичується рідина;
  • консистенція і колір сечі помінялися;
  • сечовипускання ускладнюється, так як ви відчуваєте біль;
  • протягом тривалого часу вас турбують больові відчуття в області попереку.

Особливу увагу на рівень креатину в крові слід звернути людям, які страждають підвищеним артеріальним тиском.

В обов’язковому порядку здати аналіз на креатинін слід особам, які постійно проводять гемодіаліз. Також пройти обстеження рекомендується пацієнтам, що перехворіли або в даний час страждають сепсисом, гострими запальними захворюваннями.

Аналіз на креатин в лабораторії IQlab – швидко, якісно, доступно

Здача аналізу на креатин в лабораторії IQlab – правильне рішення для тих, хто цінує свій час і бажає отримати максимально точний результат дослідження. Якщо ви хвилюєтеся через те, що в цій організації високі розцінки, сконтактуйтеся з консультантами або зайдіть на сторінку сайту. Ви переконаєтеся в тому, що дослідження проводяться за розумною ціною і не дорожче, ніж в деяких державних лабораторіях вашого міста.

Подзвонивши за телефонами, вказаними на головній сторінці сайту, ви зможете більш детально дізнатися про те, як підготуватися до забору матеріалу. Слідкуйте за своїм організмом і залишайтеся здоровими!