вишиванка

Вишиванки або вишиті сорочки вважаються справжнім національним українським одягом, який полюбили багато дівчат по всьому світу. Цей одяг став українським надбанням та предметом гордості. У кожному регіоні України були свої особливі види вишивки, які мали різне значення та символізм. Вишиванки відрізнялися не лише малюнками, а й кольорами, які найчастіше зустрічалися у вишивці.

Кольори у вишивці

Що стосується кольорів, то всі вони мали всі свої особливі традиційні трактування та значення:

  • червоні нитки означали кохання;
  • чорні символізували родючий чорнозем;
  • синій колір міг мати кілька значень, серед яких не лише вільне та чисте небо, а й дух гірських озер, спокій та гармонія;
  • жовтий означав сонце, а також поля пшениці, медові стільники. Вважалося, що цей відтінок притягує багатство та благополуччя;
  • зелений символізував молодість та життя природи, а також красу садів та лук.

Раніше люди вибирали вишиванки лише за цим значенням. Сьогодні ж модниці все частіше купують вишитий одяг за його зовнішнім виглядом, не прив’язуючись до жодних позначень і символів.

Особливості вишиванок

Вишиті жіночі сорочки (Вышитые рубашки женские) сьогодні знову переживають свій розквіт. Багато стилістів і модельєрів по всьому світу використовують вишиті мотиви у розробці своїх колекцій. Представниці прекрасної статі вважають за краще носити таке вбрання завжди і скрізь. Різні варіанти сорочок чудово підійдуть не тільки для повсякденного носіння, але й для урочистих заходів.

Як носити вишиту сорочку

Вишиванки поєднуються з різними предметами гардеробу, але найкраще одягати їх із джинсами. У такому випадку можна використовувати також плетену сумку або прикраси в етно-стилі. З вишитим одягом поєднується багато речей, тому не варто відмовляти собі в задоволенні носити гарну українську вишиванку!

Крім вишитого одягу для жінок, в асортименті магазинів можна зустріти й чоловічі моделі. Всі ці типи товарів відрізняються своїм виглядом та фасоном. Завжди можна підібрати парні варіанти, щоб відвідати, наприклад, святковий захід. Стильний вишитий одяг не залишить байдужим нікого!

Замовити варіанти вишиванок будь-якого виду та фасону можна на сайті https://ukrglamour.com.ua/. В асортименті цього магазину представлені різні моделі для жінок, чоловіків та дітей за найвигіднішими цінами.