Видалення папілом

Поява на шкірі новоутворень не тільки викликає дискомфорт, але й може нести загрозу здоров’ю людини. Єдиним методом лікування стає видалення папілом та бородавок у спеціалізованих клініках чи косметологічних кабінетах. А найкращим способом їх усунення вважається лазерна технологія з використанням електрокоагуляторів.

Причини появи новоутворень на шкірі

Основним фактором появи неестетичних папілом є травми шкірного покриву. При будь-якому пошкодженні запускається процес регенерації, коли на місці старих клітин з’являються нові. Часті травми призводять до уповільнення відновлення, організм втрачає контроль над поділом клітин, а деякі з них створюють нарости.

Інші причини появи новоутворень на шкірі:

 1. Вплив агресивних речовин. Побутова хімія, віруси, бактерії провокують зміну складу клітин.
 2. Шкірні захворювання – підвищують ризик утворення папілом, бородавок та інших дефектів.
 3. Генетична схильність. Багато людей народжуються з великою кількістю утворень і виною цьому є генетика.

Якими б не були причини, результат завжди однаковий: некрасиві нарости та утворення на шкірі викликають комплекси та дискомфорт. Тому найкращим рішенням цієї проблеми є видалення папілом та бородавок назавжди.

Найкращий метод видалення папілом та бородавок

Найефективнішим способом позбутися утворень на шкірі вважається метод електрокоагуляції, при якому вони видаляються електричним струмом. Апарат, точково впливаючи на ділянку, підсушує вузьку основу папіломи або бородавки, і наріст легко видаляється без кровотеч і без болю. Повне загоєння відбувається через 7-10 днів, а після відпадання кірочки під нею залишається тонка рожева шкірка, яку потрібно захищати від травм і прямих сонячних променів.

Протипоказання до цього методу:

 • гострі інфекційні хвороби
 • вагітність і годування груддю
 • гіперчутлива шкіра
 • цукровий діабет
 • онкологія
 • грибкові ураження в проблемній зоні

Якщо у вас є хоча б одне з цих протипоказань, краще не ризикувати.

Чи можна позбутися новоутворень іншими способами?

Різноманітні аптечні засоби не можуть забезпечити ефективний вплив на наріст, тому що з їхньою допомогою новоутворення не видаляються на рівні підшкірного шару. Крім того, зберігається ризик розвитку та поширення інфекції. Народні методи також не допоможуть, так як впливають на папіломи і бородавки тільки поверхнево.

В якості альтернативи експерти б’юті-ринку рекомендують звернути увагу на професійний плазмовий електрокоагулятор XPREEN 070 PLASMA PEN (профессиональный плазменный электрокоагулятор XPREEN 070 PLASMA PEN).

Видалення папілом

Область застосування цього приладу досить широка, адже він ефективно видаляє:

 • бородавки, папіломи та інші новоутворення
 • рубці, пігментні плями
 • тату, гіперпігментацію, купероз
 • глибокі й дрібні зморшки навколо очей і рота
 • в’ялість шкіри на животі, післяпологові розтяжки, шрами

Видалення папілом та інших доброякісних утворень на шкірі рекомендоване медиками, особливо якщо ці нарости заважають вам або розташовані в місцях частого травмування. Папіломи можуть розростатися і з часом утворюватися по всьому тілу, тому не затягуйте і вчасно вирішуйте цю проблему.