граніт

Вироби з натурального каменю чи граніту завжди мали велику популярність. Гранітні пам’ятники та архітектурні об’єкти уособлюють потужність, пишність. Вони довговічні, легкі в догляді, дуже дорого виглядають і служать століттями. Варто зазначити, що така тенденція спостерігається у всьому світі.

Особливу популярність має саме український граніт. Україна багата на родовища граніту, який володіє гарними властивостями, стійкий до різних умов та має дуже гарну колірну гаму й текстуру.

Де видобувається граніт в Україні

Якщо розглядати український ринок загалом, то найбільше гранітовидобувних кар’єрів знаходиться у Коростишівському районі Житомирської області. Центральне місце на цьому ринку займає українська каменеобробна компанія «Граніт», офіційний сайт – https://granite.ua/. Це одна з небагатьох компаній, що пропонує повний цикл виробництва: видобуток, обробку та виробництво різних виробів із натурального каменю.

Вироби з натурального каменю

Компанія пропонує широкий спектр продукції. Насамперед, це такі вироби з натурального каменю як:

 • бруківка та бордюри;
 • пам’ятники різних розмірів, форм складності;
 • облицювальна плитка та плитка для мощення;
 • мийки, стільниці, підвіконня;
 • різноманітні меморіальні товари із граніту: столи, вазони, лавочки, хрести, скульптури, огорожі;
 • колони, стовпчики;
 • оригінальний фасадний декор, елементи для прикраси інтер’єру, впорядкування ландшафту.

Завдяки власному кар’єру та великому вибору родовища каменю у компанії є можливість підібрати будь-яке забарвлення, не зупиняючись на одному кольорі. Вдалий варіант – це комбінація різних фактур, відтінків.

гранітний балкон

Гранітний балкон. Фото з сайту granite.ua

Компанія з видобутку та обробки кам’яних порід

Компанія Granite має великий штат співробітників, кожен із яких має свої обов’язки. Це досвідчені водії, різьбярі, полірувальники. Злагоджена робота колективу та суворий контроль на кожному етапі виробництва допомагають демонструвати високі результати.

Компанія з обробки каменю «Граніт» веде свою активну діяльність не лише в Україні, а й за кордоном. Продукція має попит у багатьох країнах Європи.

Ключові переваги співпраці:

 • наявність свого кар’єру, повний цикл виробництва, широка сировинна база. Усе це разом дозволяє надати клієнтам якісну продукцію за вигідними цінами;
 • швидка доставка по всій території України;
 • роздрібна та оптова торгівля;
 • великий асортимент продукції;
 • можливість індивідуального замовлення виробу з граніту. Компанія має власну гранітну майстерню, де працюють досвідчені фахівці.

Вази з граніту. Фото з сайту granite.ua

Все це дозволяє оформити замовлення на товари будь-яких розмірів, форм та фактури. Всі вироби виготовляються на високотехнологічному обладнанні із постійним контролем якості. На окремих етапах майстри вручну виконують різання, що гарантує індивідуальність виробу та відсутність вад. Компанія має офіційний інтернет-магазин, в якому можна оформити замовлення. Усі менеджери завжди на зв’язку з кожним клієнтом для подальших консультацій.