трюковий самокат

Трюкові самокати – чудова активність для дітей та підлітків, які хочуть здивувати своїх друзів у місцевому скейт-парку. Ці скутери спеціально розроблені для підтримки трюків і мають більш важкі й стійкі каркаси, які допомагають захистити від ударів. Вони не складаються, а також не регулюються.

Ваша дитина давно мріє, що тато чи мама ось-ось купить трюковой самокат explore? Ми підкажемо, як зробити правильний вибір! Ось на що потрібно обов’язково звертати увагу перед покупкою.

1. Розмір трюкового скутера

На відміну від стандартних дитячих самокатів, самокати для трюків слід вибирати, виходячи зі зросту вашої дитини, а не її віку. Якщо кермо буде занадто високо, це може перешкодити фігуристу успішно виконувати трюки. Ви повинні підібрати самокат так, щоб верхня частина керма доходила до талії вашої дитини.

Що стосується віку, то фахівці рекомендують купувати трюкові самокати для дітей від 8 років. Це пов’язано з необхідним рівнем координації та рухових навичок.

2. Рейтинг ABEC

Одним з найважливіших аспектів при виборі трюкових самокатів є їхній рейтинг ABEC, що в перекладі можна розшифрувати як «Комітет по розробці підшипників». Рейтингова система ABEC у своїй класифікації використовує непарні числа (1, 3, 5, 7, 9). П’ять різних класифікацій розташовані в порядку зростання.

Вищий рейтинг означає більш жорсткі допуски, більш високу точність, ефективність і швидкісні можливості підшипника. Тобто чим вищий рейтинг ABEC, тим кращою буде їзда та толерантність до рухів і стрибків.

3. Рівень досвіду дитини

Ще один визначальний фактор, який допоможе вибрати трюковий самокат, – рівень досвіду вашої дитини. Їх є декілька:

  • Початковий. Скутери початкового рівня мають усе необхідне для починаючого фігуриста, а також чудове співвідношення ціни та якості.
  • Середній. Для водіїв середнього рівня ми рекомендуємо брати скутери з вищими технічними характеристиками та рейтингом ABEC 7 чи більше. Це дозволить виконувати складніші трюки.
  • Професійний. Якщо ваша дитина вже на шляху до того, щоб стати справжнім професіоналом, зверніть увагу на самокати професійного рівня. Вони мають стильний дизайн і кращі можливості для трюків, що залишить незабутні враження!

скутер, самокат, трюк

Розібратися в усіх цих тонкощах вам допоможуть досвідчені консультанти магазинів або інтернет-магазинів. Вони також можуть порадити вам додатково придбати аксесуари для трюкових самокатів: шолом, захисні накладки, спеціальні ремені для перенесення скутера тощо.

На щастя, в сучасних умовах ви зможете здійснити покупку, не виходячи з дому! Інтернет-магазини мають надзвичайно широкий асортимент різних видів самокатів, а зручні форми оплати та доставки полегшать процес придбання.