косметика piel

Війна змінила життя кожного з нас, як в особистому плані, так і на рівні виробників та брендів. Хтось припинив діяльність, хтось виїхав за кордон, хтось переформатовується. Але знаходяться й ті, хто не лише продовжує роботу, а ще й допомагає українським захисникам! Тож сьогодні хочемо розповісти про те, як українська косметика Piel Cosmetics підтримує наше військо.

Чим відома косметика Piel

Український бренд доглядової косметики Piel Cosmetics (П’єль Косметікс) був заснований у 2010 році. «Батьком» бренду став підприємець Ярослав Процько. Від початку своєї роботи він намагався об’єднати найкращих фахівців, яким було б не страшно довірити шкіру клієнток. І ці зусилля дали результат, адже якісна косметика Piel заслужила довіру вже понад 25 000 українок!

косметика piel

Головною фішкою доглядових засобів від Piel Cosmetics є поєднання цитрату срібла та гіалуронової кислоти. Ефект вражаючий – після регулярного домашнього користування цією косметикою жінка виглядає так, ніби часто відвідує персонального косметолога!

Високоякісну косметику від цього українського виробника можна придбати на сайті ua.pielcosmetics.com. А розібратися у великому асортименті та підібрати саме те, що вам потрібно, допоможуть професійні консультанти-косметологи.

косметика piel

Як Piel Cosmetics працює під час війни

Напад росії став шоком для всіх. На початку війни працівники компанії відчували жах від того, що відбувається, страх за близьких, бажання забезпечити їхню безпеку. Але після перших, найважчих, днів було вирішено: бренд залишається в Україні і буде продовжувати роботу! Команда Piel Cosmetics вважає, що кожен може і повинен бути корисним на своєму місці, повинен підтримувати економіку нашої країни.

Важливою ініціативою бренду стала підтримка Збройних Сил України, які захищають право українців на життя та свободу.

«Рішення почати допомагати армії з'явилося одразу. Це наша країна, тут ми народилися, тут народився наш бізнес. Іншої країни в нас немає! Тож допомагати мусить кожен, хто може це робити. Важливість цього ми розуміли ще з досвіду 2014 року, тому долучились одразу, як тільки відновили роботу. Не вагаючись. Перше, що зробили – віддали всі залишки антисептиків на допомогу військовим та лікарям»

Процько Ярослав, засновник бренду Piel Cosmetics

Як розподіляється зібрана допомога

Починаючи від 24 лютого 2022 року, 35% від суми усіх замовлень бренд перераховує на потреби армії. На сьогоднішній день сума зібраної допомоги становить вже 600 000 грн!

Ці кошти були використані на наступні потреби:

  • купівлю засобів гігієни та одягу для переселенців;
  • допомогу Охматдиту;
  • перерахунок грошей для купівлі дронів, турнікетів, тепловізорів;
  • оплату бензину для волонтерів;
  • матеріальну допомогу для оснащення розвідки;
  • фарбування авто для військових та ще багато іншого.

Як зазначає засновник бренду, розподіл зібраних коштів відбувається наступним чином: чим ближче до місць жорстких сутичок, тим це важливіше. В першу чергу мова йде про Херсон, Ізюм та Азов. Також команда Piel Cosmetics намагається допомагати дітям. Зокрема, перераховували суму на збір до Охматдиту, передавали памперси.

«Щоб не помилитися, намагаємося довіряти кошти прямим знайомим, які активно приймають участь у волонтерстві або у військових діях. До прикладу, є одна добровольча група, яка зараз знаходиться під Херсоном. Їм допомогли пофарбувати дві автівки та придбати дуже дорогу й потужну зброю. І, звісно, співпрацюємо з перевіреними фондами. Зокрема, перераховуємо гроші до фонду Сергія Притули»

Процько Ярослав

Ви також можете долучитися до доброї справи! Купуючи продукцію Piel Cosmetics, ви не тільки турбуєтеся про свою шкіру, а й допомагаєте українській армії. Ось так українська косметика Piel підтримує і економіку, і військових, і вашу красу. Розповідайте про бренд своїм знайомим – нехай про цю ініціативу дізнається більше людей!